Krioterpija, kriolipolizė

KAS YRA CRYOSLIM® KRIOLIPOLIZĖ?

Kriolipolizė, krioterapija arba tiesiog šalčio terapija yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį. Procedūros metu riebalinės ląstelės yra užšaldomos, suskaidomos ir palaipsniui pašalinamos iš organizmo.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA?

Procedūros metu ant norimos paveikti kūno vietos uždedamas specialus antgalis „cryodas“. Tarp odos ir prietaiso antgalio sukeliamas vakuumas, o specialus įrenginio mechanizmas sumažina veikimo temperatūrą nuo 37 °C iki  °C -5 °C . Tai optimali temperatūra, kuri veikia būtent riebalų ląsteles, nedarydama jokio poveikio aplinkiniams audiniams.
Tuo metu organizme vyksta atsakomoji reakcija. Riebalinės ląstelės jautresnės šalčiui, nei kitos kūno ląstelės. Paveiktos žema temperatūra, jos užšąla. Per maždaug 3-6 savaites riebalinių ląstelių turinys, prasiskverbęs pro ląstelių sieneles, pasišalina iš organizmo ir taip yra išsprendžiama galbūt ilgą laiką kankinusi problema.

KOKIOSE KŪNO ZONOSE GALIMA TAIKYTI CRYOSLIM® KRIOLIPOLIZĘ

Kriolipolizė yra taikoma probleminėse pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų, šonų, pagurklio zonose.

AR PROCEDŪRA SKAUSMINGA?

Procedūra nėra skausminga. Veikiamose vietose gali jaustis dilgčiojimas, ar stiprus šaltis.

KOKIE CRYOSLIM® KRIOLIPOLIZĖS REZULTATAI?

Po kiekvienos procedūros sunaikinama apie 30-40% veikiamų riebalų. Priklausomai nuo esamo riebalų kiekio, vidutiniškai prireikia 3-4 procedūrų.

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą