mail() has been disabled

Endoret plazma plaukams

Dėl pažangos regeneracinėje medicinoje šiandien yra įmanoma gydant žmogų panaudoti jo paties kūno resursus. Mūsų kūnas turi savybę atsistatyti savaime, naudodamas mūsų kraujo plazmoje esančius trombocitus, kurie, pvz. , užgydo mūsų žaizdas, skatina atsinaujinti audinius ar gydo plaukų ligas.
Procedūros, kurių metų į kūną injekuojama kraujo plazma, vadinamos plazmoterapijos procedūromis arba PRP. ENDORET® plazmoterapija – viena iš PRP rūšių.

KRAUJO PLAZMA

Kraujo plazma – skystoji kraujo dalis, sudaranti 55 % kraujo tūrio.  Kraujo plazmos preparatas yra paruošiamas centrifuguojant. Šviežio kraujo mėginys paimamas į mėgintuvėlį, ir šis sukamas centrifugoje tol, kol kraujo ląstelės nusėda ant dugno, o kraujo plazma yra atskiriama viršuje.

TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS

Po centrifugavimo gauname kraujo plazmą, kurioje trombocitų koncentracija yra didesnė nei įprastai žmogaus kraujyje. Būtent trombocituose esantys augimo faktoriai lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Augimo faktoriai – tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, diferencijuoti arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

Gauta plazma injekuojama pacientui į galvos sritį, dėl ko gerinama ląstelių mikrocirkuliaciją, metabolizmas, plaukų folikulai aktyviau maitinasi. Tai stimuliuoja plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo. Gydant plaukus ENDORET® procedūra tiek moteris, tiek vyrus galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

ENDORET® PLAZMOS POVEIKIS PLAUKAMS

Stabdo plaukų slinkimą;
Stabdo plaukų retėjimą, plikimą;
Gerina plauko struktūrą;
Skatina plaukų augimą;
Didina plaukų elastingumą ir blizgesį;
Plaukai mažiau riebaluojasi;
Sausi plaukai mažiau lūžinęja, mažėja išsišakojusių galiukų

GALIMOS ENDORET® TAIKYMO ZONOS

Esant plaukų retėjimui – dažniausiai pakaušio ir smilkinių srityse.
Esant plaukų slinkimui – visoje plaukuotoje galvos srityje.
Norint pagerinti plaukų struktūrą, pamaitinti plaukus – visoje plaukuotoje galvos srityje.

REKOMENDUOJAMAS ENDORET® PROCEDŪRŲ KURSAS

ENDORET® kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekant kas 4 savaites.
Palaikomosios procedūros skiriamos individualiai, priklausomai nuo diagnozės.
Esant chroniškam plaukų netekimui, skiriamas pakartotinis 3 ENDORET procedūrų kursas 1 kartą metuose.

SU KOKIOMIS METODIKOMIS GALIMA TAIKYTI ENDORET®

ENDORET® plazmoterapija labai lanksti. Ją galima taikyti drauge su kitomis metodikomis: aparatinėmis, injekcinėmis, taikant plaukų persodinimą. Esant kompleksiniam gydymui rezultatas tampa labiau išreikštas.

KUO SKIRIASI KRAUJO PLAZMOS TECHNOLOGIJOS

Pasaulyje skaičiuojama apie 100 įvairių plazmos technologijų. Jos skiriasi plazmos sudėtimi, trombocitų koncentracija, pritaikymu. Tačiau turbūt svarbiausias faktorius kalbant apie technologijas yra patikimumas, mokslinis pagrįstumas, klinikiniai tyrimai.

ENDORET® – visiškai sertifikuota sistema, turinti CE bei FDA sertifikatus. Tai didžiausią pasaulinės mokslo bendruomenės palaikymą turinti plazmos technologija. BTI Biotechnologijų Institutas gali didžiuotis daugiau kaip 200 mokslinių straipsnių, publikuojamų indeksuojamuose mokslo žurnaluose.
Visi ENDORET® rinkinyje esantys priedai gaminami iš biologiškai suderintų su plazma medžiagų, kas garantuoja, kad paciento organizmui nebus neigiamo poveikio nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl, naudojant ENDORET® klinikinėje praktikoje, užtikrinamas maksimalus saugumas.

Ieškokite tik CE sertifikatus turinčių plazmos technologijų. Teiraukitės klinikoje mėgintuvėlių rinkinių, ant kurių yra sertifikato numeriai, galiojimo data ir taikymo sritis.

Nepamirškite, kad tokios procedūros turi būti atliekamos gydytojo ir gydymo įstaigose

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą