mail() has been disabled

Endoret plazma odai

Dėl pažangos regeneracinėje medicinoje šiandien yra įmanoma gydant žmogų panaudoti jo paties kūno resursus. Mūsų kūnas turi savybę atsistatyti savaime, naudodamas mūsų kraujo plazmoje esančius trombocitus, kurie, pvz. , užgydo mūsų žaizdas, skatina atsinaujinti audinius,  gydo randus ar plaukų ligas.
Procedūros, kurių metų į kūną injekuojama paciento kraujo plazma, vadinamos plazmoterapijos procedūromis arba PRP. ENDORET® plazmoterapija – viena iš PRP rūšių.

ENDORET PLAZMOS TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS

Mūsų kraują centrifuguojant atskiriama kraujo plazma, kurioje gausu trombocitų. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai. Būtent augimo faktoriai ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Jie tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, daugintis arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

REZULTATAS

Po plazmos injekcijų odoje suaktyvėja kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamyba. ENDORET® plazmoterapijos taikymo rezultatas – sveikesnė, skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė oda, mažėjančios raukšlės, strijos, randai, postaknės randai. Ir tai išgaunama nenaudojant jokių papildomų medžiagų – TIK jūsų kraują!!!

GALIMOS ENDORET® TAIKYMO SRITYS

Grožio procedūroms – veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityse.
Strijų, randų mažinimui – visame kūne

REKOMENDUOJAMAS ENDORET® PROCEDŪRŲ KURSAS

Rekomenduojamas 3 procedūrų kursas kas 3-4 savaites;
Priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo, procedūrą rekomenduojama kartoti 1-2 kartus metuose.

SU KOKIOMIS METODIKOMIS GALIMA TAIKYTI ENDORET®

ENDORET® plazmoterapiją rekomenduojama taikyti tiek kaip savarankišką metodiką, tiek prieš/po įvairių procedūrų lazeriu, pilingų, plastinių operacijų, kas mažina reabilitacijos trukmę bei gerina rezultatus.

KUO SKIRIASI KRAUJO PLAZMOS TECHNOLOGIJOS? 

Pasaulyje skaičiuojama apie 100 įvairių plazmos technologijų. Jos skiriasi plazmos sudėtimi, trombocitų koncentracija, pritaikymu. Tačiau turbūt svarbiausias faktorius kalbant apie technologijas yra patikimumas, mokslinis pagrįstumas, klinikiniai tyrimai.

ENDORET® – visiškai sertifikuota sistema, turinti CE bei FDA sertifikatus. Tai didžiausią pasaulinės mokslo bendruomenės palaikymą turinti plazmos technologija. BTI Biotechnologijų Institutas gali didžiuotis daugiau kaip 200 mokslinių straipsnių, publikuojamų indeksuojamuose mokslo žurnaluose.
Visi ENDORET® rinkinyje esantys priedai gaminami iš biologiškai suderintų su plazma medžiagų, kas garantuoja, kad paciento organizmui nebus neigiamo poveikio nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl, naudojant ENDORET® klinikinėje praktikoje, užtikrinamas maksimalus saugumas.

 

Ieškokite tik CE sertifikatus turinčių plazmos technologijų. Teiraukitės klinikoje mėgintuvėlių rinkinių, ant kurių yra sertifikato numeriai, galiojimo data ir taikymo sritis.

Nepamirškite, kad tokios procedūros turi būti atliekamos gydytojo ir gydymo įstaigose.

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą