mail() has been disabled

Endoret plazma ortopedijoje – traumatologijoje

Endoret®(PRGF®) plazmos technologijos taikymas ortopedinėje chirurgijoje ir sporto medicinoje yra vienas iš efektyviausių klubo, kelio, stuburo ar kt. artrozių gydymo būdų. Taip pat jis taikomas lėtinių sausgyslių, raiščių ir raumenų traumoms gydyti bei greičiau atsistatyti po lūžių ar chirurginių intervencijų. Tai gali būti alternatyva rekonstrukcinei chirurgijai lėtinėms sausgyslių problemoms, ūmiems sausgyslių plyšimas, degeneraciniams sausgyslių plyšimams, raumens plyšimams.

Koks yra Endoret technologijos veikimo principas?

Taikant ENDORET technologiją, iš paciento kraujo galima paruošti plazmą, kurioje gausu trombocitų, augimo faktorių. Iš trombocitų  išsiskyrę augimo faktoriai – tai baltymai, kurie atlieka reikšmingą funkciją gyjant audiniams.  Patekę į sąnarį, jie mažina uždegimą, skatina naujų audinių formavimąsi, atsinaujinimą, gijimą, skatina nuosavos hialurono rūgšties gamybą. Tai kaip tai, ko mums reikia gydant sąnarių ligas!

Kaip gaunama augimo faktoriais praturtinta plazma Endoret? 

Produktas išgaunamas tik iš mūsų pačių kraujo. Iš paciento paimamas kraujas ir apdorojamas specialioje centrifugoje, atskiriami ir koncentruojami baltymai, kuriuose gausu augimo faktorių ir suleidžiami tiesiai į gydomą vietą.

Kiek reikia procedūrų? 

Procedūrų skaičius priklauso nuo gydomo audinio pažeidimo, pažeidimo dydžio ir gydytojo specialisto sprendimo. Gali būti atliekama nuo 1 iki 3 procedūrų, su pertraukomis.

KADA TAIKOMA

Klubų, kelio ir rankų, stuburo artrozės gydymui.
Gydomi artrozės laipsniai yra: I, II ar III laipsnis

OSTEOARTRITAS

Osteoartritas (arba osteoartrozė) – tai degeneracinė sąnarių liga, pasireiškianti sąnarių skausmu ir jų judesių amplitudės sumažėjimu, kuriai būdingas laipsniškas sąnario kremzlinio audinio, aplinkinių minkštųjų audinių ar kaulo pažeidimas. Ši liga gali pažeisti bet kurį sąnarį, bet dažniausiai pakenkiama rankų, kelių, klubų ar stuburo sąnarius.

Osteoartrito pažeistos kremzlės negalima atstatyti, bet yra veiksmingų gydymo būdų, leidžiančių sustabdyti jo progresavimą, kontroliuoti simptomus, sušvelninti skausmą ir gerinti sąnario funkcijas

Endoret® (PRGF®) technologija yra specialiai pritaikyta ir skiriama osteoartritui gydyti. Jos taikymas gali sulėtinti ligos progresą, mažinti skausmą ir uždegimą, pagerinti pacientų mobilumą ir gyvenimo kokybę.

 

OSTEOARTRITO GYDYMO ENDORET PLAZMA REZULTATAI

  • Stabdo ligos progresavimą
  • Sumažina uždegimą ir skausmą
  • Sumažina sąnario rigidiškumą
  • Pagerina sąnario judrumą
  • Pagerina paciento gyvenimo kokybę

SAUSGYSLIŲ PATOLOGIJOS

Endoret® (PRGF®) technologija skirta gydyti tendinopatijoms ir raiščių sužalojimams. Plazmos injekcijos, esant šios rūšies pažeidimams, sutrumpina atsistatymo laikotarpį ir gali būti alternatyva rekonstrukcinei chirurgijai.

KADA TAIKOMA

• Lėtinės tendinopatijos gydymui
• Ūminio sausgyslių plyšimo gydymui
• Lėtinių degeneracinių sausgyslių pažeidimų gydymui
• Raiščių plyšimams

SAUSGYSLIŲ PAŽEIDIMŲ GYDYMO ENDORET PLAZMA REZULTATAI

• Trumpina gijimo laiką
• Gali pakeisti rekonstrukcinę chirurgiją
• Sumažina fibrozinius pakitimus
• Asistato natūralesni pažeisti audiniai.

RAUMENŲ PATOLOGIJOS

Endoret® PRGF® technologija yra tinkama raumenų traumų gydymui. Jos ambulatorinis taikymas, esant šios rūšies pažeidimamas, sumažina regeneracijos laiką su beveik nuline pasikartojimo galimybe.

KADA TAIKOMA

Raumenų daliniams plyšimams gydyti

RAUMENŲ PAŽEIDIMŲ GYDYMO ENDORET PLAZMA REZULTATAI

• Sumažina skausmą ir patinimą
• Sutrumpina gijimo laiką
• Sumažina fibrozę
• Sumažėja pakartotinio plyšimo tikimybė

KUO SKIRIASI KRAUJO PLAZMOS TECHNOLOGIJOS

Pasaulyje skaičiuojama apie 100 įvairių plazmos technologijų. Jos skiriasi plazmos sudėtimi, trombocitų koncentracija, pritaikymu. Tačiau turbūt svarbiausias faktorius kalbant apie technologijas yra patikimumas, mokslinis pagrįstumas, klinikiniai tyrimai.

ENDORET® – visiškai sertifikuota sistema, turinti CE bei FDA sertifikatus. Tai didžiausią pasaulinės mokslo bendruomenės palaikymą turinti plazmos technologija. BTI Biotechnologijų Institutas gali didžiuotis daugiau kaip 200 mokslinių straipsnių, publikuojamų indeksuojamuose mokslo žurnaluose.
Visi ENDORET rinkinyje esantys priedai gaminami iš biologiškai suderintų su plazma medžiagų, kas garantuoja, kad paciento organizmui nebus neigiamo poveikio nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl, naudojant ENDORET klinikinėje praktikoje, užtikrinamas maksimalus saugumas.

Ieškokite tik CE sertifikatus turinčių plazmos technologijų. Teiraukitės klinikoje mėgintuvėlių rinkinių, ant kurių yra sertifikato numeriai, galiojimo data ir taikymo sritis. 

 

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą