mail() has been disabled

Tatuiruočių šalinimas. Permanentinio makiažo šalinimas

Tatuiruotė daroma taip, kad išliktų visam laikui. Tačiau, bėgant metams, žmonės keičiasi ir kartais nori pašalinti tatuiruotę, nes ji nebepatinka, o gal  tiesiog nori ištrinti tam tikrą gyvenimo dalį iš atminties dėl įvairių asmeninių priežasčių.
Šiandien tatuiruotės atliekamos naujai sukurtais metodais, naudojami įvairiaspalviai pigmentai, ištobulintos pigmento įvedimo adatos. Pigmentas per kelis mėnesius įsiskverbia į dermą, ir vis sunkiau yra jį pašalinti.
Daugumai tatuiruočių šalinimo technikų reikia daug laiko ( iki 2 metų), arba jos veikia tik tam tikrą spalvų spektrą (daugiausia juodą, tamsiai mėlyną, raudoną ir oranžinę spalvą ir beveik jokių šviesių spalvų), bei yra pakankamai brangios. Be to, po gydymo gali likti randai.
Taigi visai neseniai į rinką atkeliavusi tatuiruočių bei permanentinio makiažo šalinimo technika T.E.P.R. sukėlė tikrą revoliuciją.

Kas yra  T.E.P.R. technika?

T.E.P.R. – transepiderminė pigmento pašalinimo technika (The Trans Epidermal Pigment Release technique). Technikos iššūkis – pašalinti tatuiruotę nepaliekant jokio matomo ženklo, naudojant natūralius produktus. Tai nechirurginė ir pigi medicininė technika, kuri pašalina visas pigmento rūšis ir spalvas vos per keletą gydymo sesijų. T.E.P.R. pagrįsta atvirkštiniu tatuiravimui metodu. Ji atpažįsta tatuiruotės pigmentą kaip svetimkūnį, sukelia jo išsiskyrimą odos paviršiuje susidarant šašams.

 

T.E.P.R. gydymo PRIVALUMAI

  • Saugu
  • Mažiau skausminga
  • Mažiau brangu nei dirbant su kita įranga
  • Greičiau pasiekiamas rezultatas – reikia TIK 3-4 seansų
  • Veiksmingai šalinamos visos pigmento spalvos
  • Trumpa gydymo procedūra
  • Naudojami natūralūs preparatai

T.E.P.R. procedūra atliekama su MagicPen® prietaisu.  Tai sertifikuotas, saugus ir patikimas medicinos prietaisas, kurio dėka procedūra atliekama greitai, tiksliai  ir be skausmo.

Technologijos veikimo principas

Į odos sluoksnyje esantį tatuiruotės pigmentą MAGIC-PEN® prietaisu labai plona medicinine adata, susidedančia iš daug mikro-adatų, suleidžiamas specialus patentuotas pieno rūgšties skystis. Pigmentas su skysčiu sukreša ir išstumiamas į odos paviršių. Suformuojamas šašelis. Šašai subręsta ir natūraliai nukrenta kartu su tauiruotės rašalu.

Kaip atlikama procedūra?

Gydymui naudojamas trafaretas – tinklelis, kuriame yra 5 mm skylučių išpjovos. Paciento oda dezinfekuojama ir pro skylutes įvedamas patentuotas pieno rūgšties tirpalas. Po procedūros oda ištepama specialiu šašą gydančiu kremu, uždedamas sterilus tvarstis ir pleistras. Kai šašas nukrenta, ant odos dedamas silikonins tvarstis. Tai skatina gijimą ir odos grįžimą į normalią pigmentaciją.

KIEK REIKIA PROCEDŪRŲ TATUORUOTEI PAŠALINTI?

Tatuiruotė šalinama per kelis kartus, dalimis, kas 6-8 savaites(priklausomai nuo odos tipo ir gebėjimo gyti. Parastai reikia 2-5 procedūrų, kad būtų galima išnaikinti visą tatuiruotę, bet tai labai priklauso nuo piešinio.

KIEK TRUNKA PROCEDŪRA? AR JI SKAUSMINGA?

Procedūra trunka apie 1 val ir ji nėra skausminga.

 

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą