Naujasis MyCryoSlim aparatas – revoliucija riebalinių ląstelių tirpdyme!

Vasara – metų laikas, kuomet dažnas iš mūsų norime pasirodyti lieknesnėmis kūno linijomis ir grakštesnėmis kūno formomis. Laiko nestokojantys dažniausiai dar pavasarį užplūsta sporto klubus tikėdami iki vasaros sezono numesti bent kelis nereikalingus kilogramus ir taip pagražinti ne tik kūną, bet ir padidinti pasitikėjimą savimi. O ką daryti tiems, kurie reguliariam lankymuisi sporto klube negali atrasti laiko savo įtemptoje dienotvarkėje, arba kitas variantas – to neleidžia ligos?

 

Šiuolaikinė medicina – labai pažengusi, o lieknesnį kūną per labai trumpą laiką gali turėti bet kas, ypatingai dabar, kai gerų grožio ir plastinės chirurgijos klinikų toli ieškoti nereikia. „Kodėl turėčiau gultis po skalperiu, jeigu plastinėms operacijoms sakau griežtą ne“ – klausia draugė? Mes pritariame jūsų draugei ir sakome, jog chirurginis įsikišimas turėtų vykti tik esant labai kraštutiniams atvejams. Šiandien atsikratyti nereikalingų riebalų galite lengvai, natūraliai ir be jokio sporto su naująja MyCryoSlim šalčio terapija.

 

MyCryoslim šalčio terapija – saugus riebalų atskiratymo būdas, siekiantiems akivaizdžiai lieknesnių kūno linijų jau po pirmosios procedūros. Pamirškite dietas, valandas sporto klubuose, ar skausmingas operacijas. Dabar svorį mesti galite tiesiog ramiai gulėdami specialisto kabinete.

 

Kas yra šalčio terapija ir kaip veikia naujasis MyCryoSlim aparatas?

 

Kriolipolizė arba kitaip vadinama šalčio terapija (riebalinio audinio destrukcija šalčiu) – naujausias neinvazyvus, neskausmingas metodas, skirtas atlikti liporedukciją ir sumažinti riebalinių ląstelių kiekį, veikiant jas šalčiu ir vakuumu.

 

Kaip žinia, riebalinio audinio ląstelės, yra labai jautrios šalčiui. Kuomet jos yra veikiamos artima 0⁰C temperatūra, riebalinės ląstelės sunaikinamos ir yra pašalinamos iš organizmo per 4-6 savaites. Šis procesas yra galutinis ir negrįžtamas, o tai leidžia neabejoti šalčio terapijos su naujuoju MyCryoSlim aparatu procedūros efektyvumu. Galite būti ramūs – ji nekenkia ir neturi šalutinio poveikio – gydymas šalčio terapija yra neinvazinis, natūralus bei lokalizuotas.

 

Kodėl verta rinktis naujajį MyCryoSlim aparatą procedūroms?

 

Dėl prisitaikančios antgalio formos, ir unikalios konstrukcijos, be skausmo išgaunamas didžiausias vakuumas, kūną galime veikti ne tokia žema temperatūra, nei dirbant su kitais aparatais, todėl nesutrikdoma įprastinė kraujotaka, saugomos kraujagyslės, nėra grėsmės nušaldyti veikiamą zoną ar greta esančius audinius.

Taip pat prieš pradedant kūną veikti šalčiu, jis sušildomas, ir riebalinės ląstelės tampa jautresnės šalčiui, labiau pažeidžiamos. Dėl to  išgauname apie 10% geresnius rezultatus nei dirbant įprastais aparatais.

Ir svarbiausia – MyCryoSlim tai sertifikuotas įrenginys, kurio  veikimas pagrįstas moksliniais įrodymais. Rinkoje gausu panašias procedūras siūlančių klinikų, kabinetų. Neapsigaukite, nesigundykite pigia kaina. Ieškokite tik patikrintų, patikimų prietaisų, kurie jums garantuos saugų ir efektingą gydymą.

Šią vasarą leiskite sau mėgautis lieknesniu kūnu, natūralių, neinvazinių procedūrų pagalba. Pamirškite dietas, nesikrimskite, jeigu sportuoti negalite, o riebalinės ląstelės neišnyksta net ir sveikai maitinantis. Šalčio terapija – puikus būdas lengvai, greitai, pastebimai ir, svarbiausia, sveikai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, o naujasis MyCryoSlim – dar inovatyvesnis, dar veiksmingesnis ir saugesnis. Išbandykite procedūras ir įsitikinkite patys!

 

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį