mail() has been disabled

Atsukite laiką atgal – 100% natūrali procedūra naikinanti net ir giliausias raukšles

Odos senėjimas yra natūralus ir neišvengiamas procesas. Sulaukus 25-erių metų, odos stangrumas pradeda mažėti. Laikui bėgant, veide atsiranda raukšlių, kurios tampa vis gilesnės ir labiau pastebimos, tuo tarpu noras išlikti jaunoms tik didėja!

Ką daryti, jei pažįstami siūlo išbandyti įvairias sintetines injekcijas, tačiau joms tariate griežtą NE? Mintyse palaidojate mintį apie sveiką ir stangrią odą, nes kasdienio naudojimo veido kremai nesuteikia trokštamo rezultato, o sudėtingesnės procedūros gąsdina savo dirbtine sudėtimi ir šalutiniu poveikiu. Nepraraskite vilties! Susigrąžinti jaunystę niekada nebuvo taip paprasta! Šiandien, grožio industrija gali didžiuotis tokiomis procedūromis, kaip Endoret®GEL, kurių dėka pacientai pasiekia trokštamų rezultatų visiškai natūraliai, naudojant tik jų pačių kraują!

Kas yra Endoret®GEL?

Endoret®GEL –  nauja kraujo plazmos forma – visiškai natūralus odos užpildas, pagamintas iš paciento kraujo. Ši nauja technologija, skirta efektyviai kovoti su raukšlėmis, jas užpildant Endoret® geliu. Procedūros efektyvumas neabejotinas – oda tampa ne tik lygi, bet ir skaisti,  elastinga – tokia apie kurią seniai svajojote!

Kokia Endoret® GEL nauda?

Endoret®GEL technologija jau pavergė ne vieno paciento širdį. Gelį galima paruošti įvairaus klampumo, tai reiškia, jog gali būti užpildomos net ir giliausios raukšlės, modeliuojami veido kontūrai, gydomi randai. Kadangi Endoret®GEL yra iš jūsų plazmos, skirtingai nuo kitų odos užpildų, jis ne tik pripildo raukšles, bet ir skatiną odą atsinaujinti, gaminti nuosavą hialuroną, elastiną ir kolageną. Todėl pasibaigus užpildo veikimui, raukšlės nesugrįš į pradinę padėtį – jos bus mažesnės, oda  – skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė.

Visiškai natūralus produktas, pagamintas iš jūsų kraujo užtikrins, jog nepasireikš jokios šalutinės ar atmetimo reakcijos.

Nuo šiol galite visam laikui pamiršti plastines operacijas, neveiksmingus kremus odai, džiaugtis sveika oda ir pamiršti laiko sukeltą nerimą su Endoret®GEL procedūra!  Pasitikėkite savimi kaip niekad stipriai!

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar