mail() has been disabled

Amžiaus išdavikės rankos. Efektyvus būdas atjauninti rankų odą

Kosmetologijai ir plastinei chirurgijai pasiekus dabartinį lygį, spėti, koks yra moters amžius, iš jos veido sudėtinga – kur kas paprasčiau tai daryti nukreipus žvilgsnį į rankas. Būtent pastarųjų oda senti pradeda greičiausiai – jau maždaug nuo 25-erių, o atsiradę metų žymės – raukšlės, odos suragėjimas ar suplonėjimas, pigmentinės dėmės – yra sunkiausiai koreguojamos.

KODĖL RANKOS SENSTA SPARČIAU?

  • Rankoms skiriama mažiau dėmesio. Jeigu įėjusi į vonios kambarį paskaičiuotumėte, kiek turite priemonių, skirtų veido priežiūrai, ir kiek – rankoms, skaičius veikiausia skirtųsi kelis kartus. Veidą šveičiame, tepame kremais, dedame ant jo kaukes ir t.t. be progos, o štai rankoms lašelį kremo atseikėjam tik tada, kai jau pajaučiame tam tikrą diskomfortą – sausumą, šerpetojimą ir panašiai. Negana to, rankoms dažnai ne tik neskiriama papildomo dėmesio, bet nesirūpinama net elementaria jų apsauga – pavyzdžiui, plaunat indus ar šveičiant namus su cheminėmis priemonėmis, nemūvimos pirštinės.
  • Rankas dažniau veikia išoriniai faktoriai. Tai mūsų kūno dalis, kuri pridengta būna rečiausiai – net ir per žiemos speigus pasitaiko, kad žinutė telefone priverčia nusimauti pirštinę. Ir to pakanka, kad įvyktų nepataisoma žala – šaltis, vėjas, UV spinduliai geba labai greitai paveikti rankų odą.
  • Rankų oda turi mažiau riebalinių liaukų ir poodinių riebalų. Todėl rankos nuolat kenčia nuo drėgmės trūkumo.

KOKIOS YRA IŠEITYS?

Kremai, vonelės, masažai, pirštinės – tai prevencinės priemonės, kurias reguliariai naudoti yra būtina kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai.

O šalia viso to – atitolinti senėjimo procesą ar sumažinti jau esamas metų žymes siūlome pasitelkiant trombocitais praturtintos plazmos terapiją ENDORET® (PRGF®).

 

BTI Biotechnologijų Instituto mokslininkai sukūrė itin pažangią endogeninę regeneracinę technologiją – ENDORET® PRGF®. Endogeninė – tai tokia technologija, kurioje naudojami tik paties žmogaus resursai, šiuo atveju – jūsų kraujas. Taigi, naudojant tik jūsų kraują, galima skatinti odos regeneraciją. Po šios procedūros oda taps drėgnesnė, lygesnė, skaistesnė ir žinoma sumažės raukšlės. O tai yra puikus būdas atjauninti rankų, veido, kaklo, dekolte odą, o taip pat sustiprinti plaukus, stabdyti jų slinkimą, plikimą.

 

Kaip viskas vyksta?

Procedūra užtrunka vos valandą – pirmiausia į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo, jis centrifuguojamas ir atskiriama kraujo plazma. Atsižvelgiant į paciento pageidavimus, amžių, odos būklę paruošiama skystoji ENDORET® plazmos formą arba plazmos užpildas – ENDORET®GEL.

Pavargusiai, senstančiai rankų odai ypač tinka  ENDORET®GEL.

 Koks efektas?

  • Jaunesnė, švelnesnė rankų oda. Skatinamas didesnis kolageno ir elastino išsisikyrimas. Tai mažina raukšles, lygina paciento odą, suteikia jai standumo;
  • Drėgnesnė oda, nes skatinama nuosavos hialurono rūgšties gamyba.
  • Elastingesnė oda;
  • Ženklus uždegimo mažinimas;
  • Soliarinės elastozės mažinimas – odos atkūrimas po deginimosi saulėje;
  • Gydomų vietų biostimuliacija – suaktyvinami natūralūs odos fiziologiniai procesai.

 

Išlaisvinkit vidinį grožį – tegul Jūsų amžius lieka mūsų paslaptis.

Klinikos, kuriose atliekamos procedūros:

 

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį