mail() has been disabled

ENDORET® PRGF® – natūralus būdas odos regeneracijai stimuliuoti

Daugiau nei prieš du dešimtmečius Biotechnologijų Instituto (Ispanija) mokslininkų bendruomenė sukūrė sistemą, įrodančią, jog žmogus vienu metu gali būti ir ištakos, ir galutinis tikslas. ENDORET® PRGF® – (angl. Endogenous Regenerative Technology) – natūralioji regeneracinė technologija, dabar sėkmingai taikoma įvairiose medicinos srityse: chirurgijoje, odontologijoje, kosmetologijoje, traumatologijoje, trichologijoje (plaukų ir galvos odos ligų mokslas), oftalmalogijoje (medicinos šaka, tirianti regą), sporto medicinoje ir t.t. Ši technologija grindžiama nuosavų paciento trombocitų aktyvavimu, kas paspartina audinių atsinaujinimą – konkrečiau – gydymo metu naudojama augimo faktorių prisotinta plazma, kuri yra išgaunama iš paciento kraujo.

 

Skamba bauginančiai? Iš tiesų procedūra nėra nei skausminga, nei ilgai trunkanti – į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo, jis centrifiguojamas (unikali centrifūgavimo ir frakcionavimo sistema leidžia atskirti dvi plazmos dalis) ir atsižvelgiant į tai, kokio rezultato tikimasi, iš skirtingų plazmos frakcijų ruošiama reikiama terapinė forma – skystis, krešulys, kaulo transplantas ar fibrininė membrana.

 

Kadangi naudojamas paties paciento kraujas, procesas tampa maksimaliai saugus – išvengiama bet kokių nepageidaujamų ar atmetimo reakcijų – o rezultatai yra greitai pasiekiami bei aiškiai matomi. Pavyzdžiui, gydant plaukų ligas, ENDORET injekcijos padeda folikulams aktyviai maitintis ir taip stimuliuoja plaukų augimą, apsaugo nuo slinkimo, retėjimo ar plikimo. Dėl epidermio atsinaujinimo skatinimo, uždegimo ir skausmo mažinimo, ENDORET injekcijos taikomos ir kai kurių odos ligų gydymui.

 

Pažangiausiose pasaulio šalyse ENDORET® PRGF® sistema populiari jau nuo 1995 metų – šiandien ji patvirtinta tarptautiniais kokybės sertifikatais, turi ženklų mokslo bendruomenės ir visuomenės pripažinimą. Visa tai veda link klausimo – gal ir mums jau laikas vietoje chirurginio įsikišimo, sintetinių medžiagų ir neprognozuojamų rezultatų rinktis natūralų atsinaujinimą?

 

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar