mail() has been disabled

CO2 injekcijos – kas tai ir kaip tai atliekama?

Turbūt daugelis esate girdėję apie neigiamą anglies dvideginio arba CO2  poveikį tiek žmogui, tiek gamtai – šiltnamio efektą, taršą, kvėpavimo takų ligas ir panašiai. Tačiau ar susimąstėte, jog ne dujos kaltos? Kiekvieno elemento poveikį lemia jo panaudojimas – CO2  ne išimtis. Šiandien pristatome kitą šių nepelnytai neigiamą vardą įgavusių dujų pusę – karboksiterapiją ir jos naudą tiek grožiui, tiek sveikatai.

KAS YRA KARBOKSITERAPIJA?

Karboksiterapija – tai gydomoji ar estetinio pobūdžio procedūra, atliekama pasitelkiant anglies dvideginio (CO2) dujas.

Teigiamas šių natūralių dujų poveikis pastebėtas jau beveik prieš devynis dešimtmečius Prancūzijoje, terminių vandenų gydyklose, kur buvo ieškoma būdų padėti galūnių kraujotakos sutrikimų turintiems žmonėms. Tuomet tyrimų ir bandymų keliu paaiškėjo, jog į audinius suleidus CO2 dujų pagerėja kraujotaka, suaktyvėja kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, todėl atstatoma epidermio drėgmės pusiausvyra, tirpinami riebalai, stangrėja oda.

Dėl šių savybių nuo 1990 metų karboksiterapija ypač plačiai taikoma estetinėje medicinoje, tokiose srityse kaip:

  • odos atnaujinimo procedūros, raukšlių mažinimas (veido, kaklo, dekolte srities, rankų);
  • juodų ratilų ir patinimų paakių srityse gydymas;
  • strijų gydymas;
  • randų gydymas;
  • išsiplėtusių kapiliarų ir venų gydymas;
  • celiulito gydymas.

KAIP VEIKIA KARBOKSITERAPIJA?

Šios procedūros metu į poodinį sluoksnį suleidžiama nedidelis kiekis anglies dvideginio ir tokiu būdu organizmas yra tarsi apgaunamas – kadangi natūraliai daugiau anglies dvideginio susidaro ten, kur greitesnė kraujo apytaka, jo suleidus į vietas, kur apytaka lėtesnė (patinimų, randų, strijų ir pan. pažeistose vietose), audinių kraujotaka suaktyvėja pati. Tai lemia, jog persitvarko netvarkingai išsidėsčiusios jungiamojo audinio skaidulos, tirpsta riebalinės ląstelės, atsistato limfos ir veninio kraujo nutekėjimas o, galiausiai, nyksta paburkimai, lygėja kūno formos, stangrėja ir skaistėja oda.

KOKS GALIMAS KARBOKSITERAPIJOS ŠALUTINIS POVEIKIS?

Kadangi CO2 dujos išskiriamos audinių kvėpavimo metu ir yra laikomos organizmui natūralia medžiaga, šalutinio poveikio tikimybė itin maža. Galimi trumpalaikiai nepatogumai – tempimo pojūtis ar diskomfortas, smulkūs šašėliai injekcijų vietoje – išnyksta be jokių ilgalaikių pasekmių.

Žinoma, didelį vaidmenį, kalbant apie procedūros saugumą bei patikimumą, vaidina ir jai atlikti naudojamos priemonės. Siekiantys geriausio rezultato gydytojai renkasi tik laiko ir tyrimų patvirtintą įrangą, pavyzdžiui, analogų Lietuvoje neturintį mezoterapinį pistoletą CONCERTO®, kuris, leisdamas įšvirkšti tikslią dujų dozę pasirinktame gylyje, karboksiterapiją paverčia maksimaliai tikslia, efektyvia ir neskausminga procedūra.

CONCERTO® privalumai:

TIKSLUMAS. Tai  įrenginys, leidžiantis rankiniu būdu kontroliuoti  injekcijos gylį, kampą ir tūrį; gydoma sritis idealia apšviečiama.

SISTEMIŠKUMAS. Atliekant karboksiterapiją, patentuota sistema automatiškai reguliuoja dujų srautą, atsižvelgdama į adatos dydį.

UNIVERSALUMAS. Gali būti prijungtas prie bet kurio iš CO2 tipų (cilindro arba kasetės), galima naudoti įprastus švirkštus bei adatas.

MAKSIMALUS PACIENTO POREIKIŲ PATENKINIMAS. Adata sumontuota taip, kad pasiektų didžiausią injekcijos greitį, todėl nesukeliamas skausmas; injekcijų metu arba po jų taikomas masažas – tai pagerina produktų įsiskverbimą į odą.

 

KUO YPATINGA ŠI PROCEDŪRA?

Esminiai karboksiterapijos pranašumai – individualus taikymas, patikimumas, ilgalaikiai rezultatai ir galimybė derinti procedūras su kitais gydymo metodais. Tai reiškia, jog susitikęs su Jumis gydytojas įvertins esamą padėtį, parinks tinkamiausią procedūrų taikymo eigą, įspės apie žalingus kasdieninius veiksnius, kurių verta vengti, ir atsakys į iškilusius klausimus.

 

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar