mail() has been disabled

CRYOSLIM® – saugus, efektyvus ir pažangus įrenginys šalčio terapijai

Kriolipolizei pamažu populiarėjant  Lietuvoje, pagrindinis sunkumas su kuriuo susiduria tiek procedūra susidomėję plastikos chirurgai, tiek pacientai – tinkamo įrenginio pasirinkimas. Patikimumas, efektyvumas  ir pažangumas – tai esminiai abiejų pusių keliami reikalavimai – o juos visus atitinka CRYOSLIM® – Prancūzijoje suprojektuotas ir pagamintas inotyvus šalčio terapijos įrenginys, jau daugiau nei 20 metų naudojamas pažangiausiose šalyse.

KAIP VEIKIA CRYOSLIM®?

Šalčio terapijos aparatas CRYOSLIM® yra skirtas sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį probleminėse – pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų – zonose.  Procedūros metu tarp odos ir prietaiso antgalio sukeliamas vakuumas, o specialus įrenginio mechanizmas sumažina tos srities temperatūrą nuo 37 °C iki -5 °C pagal poreikį.

Tuo metu organizme vyksta atsakomoji reakcija – paveiktos žema temperatūra riebalinės ląstelės (adipocitai) užšąla ir kurį laiką procedūros srityje matoma riebalinė sankaupa. Per maždaug 3-6 savaites riebalinių ląstelių turinys, prasiskverbęs pro ląstelių sieneles, pasišalina iš organizmo ir taip yra išsprendžiama iki šiol galbūt neišsprendžiama atrodžiusi problema.

KOKS YRA CRYOSLIM® IŠSKIRTINUMAS?

Esminis CRYOSLIM® įrenginio išskirtinumas – specialus antgalis Cryod.

Įprastai panašaus pobūdžio įrenginių antgaliai būna stačiakampiai, todėl procedūros metu vyksta vakuumo galios koncentracija jų kampuose ar šonuose, o tai sukelia riziką. Cryod yra ovalo formos, todėl leidžia aplikatoriui glotniai prisitvirtinti prie odos ir taip sukuria ne tik stiprią, bet ir vienodai visame veikiamame plote pasiskirstančią vakuumo galią. Taip išvengiama bet kokios rizikos pažeisti kraujotaką ar gretimų audinių ląsteles.

Procedūros metu jaučiamas tik lengvas siurbimo jausmas, o po jos ant kūno įprastai nelieka jokių žymių. Vieno seanso metu, kurio trukmė – mažiau nei valanda, vidutiniškai pašalinama 30-40 % veikiamo riebalinio audinio.

KOKIE YRA CRYOSLIM® PRIVALUMAI PACIENTUI?

Efektyvumas. Cryod užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą, todėl greičiau pasiekiami norimi rezultatai.

Saugumas. Prietaise esanti preciziška temperatūros kontrolė neleidžia audiniams peršalti, apsaugo nuo aplinkinių ląstelių pažeidimų.

KOKIE YRA CRYOSLIM® PRIVALUMAI PLASTIKOS CHIRURGAMS?

Universalumas. Įrenginiui priklauso 2 skirtingi antgaliai – didelis Cryod, skirtas  pilvo sričiai, nugarai, klubams, ir mažas Cryod, skirtas kaklui, rankoms, kojoms. Įrenginys nereikalauja jokių papildomų priedų.

Galima kontrolė. Tik pradėjusiems naudotis CRYOSLIM® siūloma standartinių parametrų programa, leidžianti apsiprasti ir susipažinti su įrenginiu, o pažengusiems – suteikiama galimybė vakuumo galią, temperatūrą, laiką pagal poreikį kontroliuoti patiems.

Saugumas. Patentuota CRYOSLIM® įrenginio sistema suprojektuota taip, jog,  temperatūra, kuri veikia audinius, nenukrinta žemiau 0° C. Tai neleidžia peršalti greta esantiems audiniams.  Gydymo metu temperatūra adipocitų (riebalų ląstelių) viduje yra +8° +9°C.  Tai yra tinkama, mokslo įrodyta temperatūra, kurioje kristalizuojasi adipocitai.

 

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar