mail() has been disabled

Aukščiausios kokybės injekavimo technikų sintezė – mezoterapiniai pistoletai

Tikslumas, saugumas bei mažesnis diskomfortas pacientui – tai esminiai mezoterapijos pranašumai, lyginant su tradicinėmis injekcijų rūšimis. Tam, kad gydytojams būtų lengviau juos įgyvendinti, Anti Aging Medical Systems kompanija pristato naujus prietaisus medicininių injektorių rinkoje – analogų Lietuvoje neturinčius mezoterapinius pistoletus ULTIM® ir CONCERTO®.

Mezoterapinis pistoletas ULTIM®  

 ULTIM® –  mezoterapinis pistoletas, skirtas bet kokios rūšies injekcijoms atlikti. Tai visų galimų įšvirkštimo technikų sintezė, sujungianti aukščiausios kokybės medicinos bei grožio technologijas.

TRYS INJEKAVIMO PROGRAMOS

MESOTHERAPHY: Automatinis gylio ir greičio nustatymas, taikant Napažo (angl. nappage), papulių (angl. point by point), ar retrogradinę mezoterapijos technikas, leis jums atlikti tradicinę procedūrą ypač saugiai ir preciziškai.

EXPERT: Speciali programa, skirta papulinei (angl. point by point) mezoterapijai, pritaikant atitinkamą injekcijos gylį (nuo 1 iki 13 mm) ir produkto dozę (nuo 0,01 iki reikiamos). Ši programa optimizuoja injekuoto produkto efektyvumą, atsižvengdama į visus gydymo protokolus.

FILLERS: ULTIM® yra užprogramuotas injekuoti užpildus, ar kitus pageidaujamus produktus į bet kurią kūno vietą. Ši programa yra unikali pasaulyje. Yra galimybė ne tik pritaikyti injekuojamo užpildo tankumą, bet ir adatos ištraukimo greitį bei kontroliuoti injekcijos gylį. Idealus prietaisas paprastoms retrogradinėms injekcijoms.

ULTIM® privalumai:

PATOGUMAS. Greitai paruošiamas darbui, lengvas, gali būti maitinamas baterija, arba elektros kabeliu, pritaikytas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams, itin tylus, be kompresoriaus.

MODERNUMAS. Šiuolaikinis sensorinis valdymas, spalvotas grafinis ekranas VHD.

TIKSLUMAS. Injekcijos gylio (nuo 1 iki 13 mm) ir produkto dozės (nuo 0,01 iki reikiamos) nustatymas. Gydoma sritis idealiai apšviečiama, todėl injekcijas galima atlikti ypatingai tiksliai.

UNIVERSALUMAS. Galima naudoti įprastus švirkštus bei adatas. Kelių rūšių odos stabilizatoriai sukurti skirtingoms programoms ir gydomoms odos sritims. Be to galimas automatinis švirkšto ir produkto tankumo parinkimas.

MAKSIMALUS PACIENTO POREIKIŲ PATENKINIMAS. Adata sumontuota taip, kad pasiektų didžiausią injekcijos greitį, todėl nesukeliamas skausmas; injekcijų metu arba po jų taikomas masažas – tai pagerina produktų įsiskverbimą į odą; procedūra atliekama ypatingai greitai.

 

Mezoterapinis pistoletas CONCERTO®

 

CONCERTO® – tai unikalus mezoterapinis pistoletas, skirtas visų rūšių injekcijoms bei karboksiterapijai atlikti.

Šis įrenginys, turi 3 unikalias injekavimo programas EKSPERT, FILLERS bei MEZOTHERAPY  bei CARBOXYTHERAPY programą.

EKSPERT: speciali programa, skirta papulinei mezoterapijai, pritaikant atitinkamą injekcijos gylį (nuo 1 iki 13 mm) ir produkto dozę (nuo 0,01 iki reikiamos). Ši programa optimizuoja injekuoto produkto efektyvumą, atsižvelgdama į visus gydymo protokolus.

FILLERS: programa, suteikianti galimybę ne tik kontroliuoti injekcijos gylį, bet ir pritaikyti injekuojamo užpildo tankumą bei adatos ištraukimo greitį.

MEZOTHERAPY: programa, leidžianti saugiai ir tiksliai taikyti tradicinę mezoterapiją.

CARBOXYTHERAPY: į reikiamą odos gylį plona adata suleidžiamas anglies dvideginis (CO2)

CONCERTO® privalumai:

TIKSLUMAS. Tai įrenginys, leidžiantis rankiniu būdu kontroliuoti  injekcijos gylį, kampą ir tūrį; gydoma sritis idealia apšviečiama.

SISTEMIŠKUMAS. Atliekant karboksiterapiją, patentuota sistema automatiškai reguliuoja dujų srautą, atsižvelgdama į adatos dydį.

PATOGUMAS. Greitai paruošiamas darbui, lengvas, gali būti maitinamas baterija arba elektros keliu, pritaikytas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams, itin tylus, be kompresoriaus.

MODERNUMAS. Šiuolaikinis sensorinis valdymas, spalvotas grafinis ekranas VHD.

UNIVERSALUMAS. Gali būti prijungtas prie bet kurio iš CO2 tipų (cilindro arba kasetės), galima naudoti įprastus švirkštus bei adatas.

MAKSIMALUS PACIENTO POREIKIŲ PATENKINIMAS. Adata sumontuota taip, kad pasiektų didžiausią injekcijos greitį, todėl nesukeliamas skausmas; injekcijų metu arba po jų taikomas masažas – tai pagerina produktų įsiskverbimą į odą.

 

[1] Karboksiterapija – tai procedūra, kurios metu į reikiamą odos gylį plona adata suleidžiamas anglies dvideginis. Taip suaktyvinama audinių kraujotaka, veikiamos riebalinės ląstelės, skatinamas jų sunaikinimas.

Procedūros rezultatas – mažėja celiulitas, raukšlės, strijos, randai, oda tampa skaistesnė, elastingesnė. Pasirinktinai koreguojama veido ovalo forma, dvigubas smakras, krūtinė, rankos, pilvas, keliai.

 

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar