mail() has been disabled

I.BEAUTY-GUN® – įsiskverbimas be dūrio, grožis be skausmo

Didžiąją dalį žmonių vargina nevalinga adatų baimė –  nors ir suvokdami galimą naudą, pacientai vengia bet kokių procedūrų, kurios reikalauja dūrio. Gydytojams tai reiškia bereikalingus darbo apribojimus – tenkindami klientų norus, specialistai neišnaudoja viso darbinio potencialo ir nepasiekia aukščiausių rezultatų. Išeitis abiems pusėms? Švedų kompanijos INFUZION SYSTEM sukurtas, Lietuvoje unikalus mezoterapijos pistoletas I.BEAUTY-GUN®, leidžiantis injekuoti į odą bet kokias pasirinktas medžiagas be jokio dūrio.

KAIP VEIKIA I.BEAUTY-GUN® ?

I.BEAUTY-GUN® – tai bene vienintelis egzogeninis injekavimo prietaisas, kuris veikia jonoforezės principu. Tai reiškia, jog pasirinktos aktyviosios medžiagos įvedamos į reikiamus odos sluoksnius, pasitelkiant pastovią žemos įtampos elektros srovę ir nenaudojant jokios adatos.

KOKIA I.BEAUTY-GUN®  NAUDA PACIENTUI?

Jonoforezė nesukelia visiškai jokio skausmo ar psichologinio diskomforto – ji veikiau primena masažą nei injekavimo procedūrą, tačiau nenusileidžia veiksmingumu.

Taikant šią procedūrą, reikalingos medžiagos gali būti įvedamos net  į 2 cm gylį – jos metu aktyvuojama kraujotaka, medžiagų apykaita, tad gali būti išspręstos tokios problemos kaip odos senėjimas, dehidratacija (sausumas), skaistumą praradusi oda, mimikos ir amžiaus raukšlės bei kt.

KOKIA I.BEAUTY-GUN®  NAUDA GYDYTOJUI?

I.BEAUTY-GUN® injekavimo pistoletas išsiskiria savo universalumu, modernumu ir sparta –  jis gali būti naudojamas su bet kokiomis veikliosiomis medžiagomis, aukštos raiškos LCD ekranas ir Touch Pad valdymas darbą padaro paprastu, o pati jonoforezės procedūra su šiuo įrenginiu tetrunka 2 minutes. Taip pat I.BEAUTY-GUN®  yra labai lengvas, tylus ir gali būti maitinamas baterijomis – tad neatsiranda jokių papildomų trukdžių ar nepatogumų.

Apibendrinant – visi šie I.BEAUTY-GUN® pranašumai suteikia galimybę: pacientams – peržengti savo susikurtus barjerus, gydytojams – praplėsti teikiamų paslaugų spektrą, abiems pusėms – pasiekti geriausią rezultatą.

Pasinaudokite ja – kreipkitės!

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar