mail() has been disabled

ENDORET®prgf® plazmos technologija

ENDORET® PRGF®- autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija. Tai BTI Biotechnologijų Instituto (Ispanija) produktas, patentuotas dar 1995m. ir pripažintas visame pasaulyje.
ENDORET® – Endogenous Regenerative Technology(angl.) – endogeninė regeneracinė technologija.
PRGF® – Plasma Rich in Growth Factors(angl.) – plazma, praturtinta augimo faktoriais.

Ši plazmos technologija sėkmingai taikoma įvairiose medicinos srityse: chirurgijoje, odontologijoje, dermatologijoje, trichologijoje, ortopedijoje, sporto medicinoje, traumatologijoje, oftalmologijoje. ENDORET® unikalumo priežastis yra daugiau kaip 20 metų ląstelių regeneracijos srityje atliekami moksliniai tyrimai. Šią technologiją grindžia daugiau kaip 200 mokslinių straipsnių.

TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS, AUGIMO FAKTORIAI

Endoret PRGF technologija grindžiama paciento trombocitų aktyvacija, o tai skatina ir pagreitina  audinių regeneraciją.  Iš kraujo baltymų trombocitų išsiskiria skirtingi augimo faktoriai, kurie atlieka esminę funkciją sudėtinguose audinių regeneracijos procesuose. 

TROMBOCITUOSE ESANTYS AUGIMO FAKTORIAI:

PDGF trombocitų kilmės augimo faktorius skatina ląstelių augimą, dauginimąsi, angiogenezę, chemotaksį.
TGFβ-1 transformuojantis augimo faktorius stimuliuoja proliferaciją, angiogenezę, kolageno sintezę, brandina kremzlinio audinio augimą, skatina žaizdų gijimą, aktyvuoja fibroblastus.
EGF epidermio augimo faktorius skatina apidermio ląstelių augimą, fibroblastų migraciją, angiogenezę, žaizdų gijimą.
VEGF endotelinis augimo faktorius tiesiogiai skatina angiogenezę iš šalia esančių kraujagyslių.
IGF-I insulininis augimo faktorius reguliuoja augimo hormonų veiklą, skatina metabolizmą, endotelio ląstelių migraciją, dalyvauja angiogenezės reguliavime.

 

KODĖL ENDORET®?

OPTIMALI TROMBOCITŲ KONCENTRACIJA

ENDORET® plazmoje trombocitų yra 2,5 karto daugiau nei įprastai žmogaus kraujyje. Tai optimali, mokslo įrodyta trombocitų koncentracija, kuri daro teigiamą poveikį atjauninimo procesams, žaizdų gijimui, audinių regeneracijai.

DVI ENDORET®prgf® PLAZMOS FRAKCIJOS

Dėl unikalaus centrifugavimo principo ENDORET® plazma yra aiškiai suskirstoma į frakcijas – pirmąją frakciją, kurioje yra daugiau fibrino ir antrąją frakciją, kurioje yra dagiau trombocitų. Iš atskirų frakcijų galima pasigaminti šešias skirtingas plazmos terapines formas: krešulį, fibrino membraną (dėl centrifugavimo ir frakcionavimo sistemos, pastaroji išgaunama tokia tvirta, jog gali būti siuvama siūlais), skystį, kaulo transplantą, gelį, supernatantą.
Šie produktai naudojami skirtingiems gydymo tikslams pasiekti.

 

ENDORET®prgf® PLAZMOS SUDĖTYJE NĖRA LEUKOCITŲ.

ENDORET® technologijoje nėra leukocitų. Tai padeda išvengti vietinio uždegiminio efekto audiniuose, mažėja skausmas, reabilitacijos trukmė. Be leukocitų didesnis plazmos elastingumas.
Leukocituose esantys citokinai blokuoja, mažina trombocitinių citokinų aktyvumą, dėl to mažėja procedūros efektyvumas, fibrino tinklas tampa grubus, krešulingas

.

VALDOMAS AKTYVAVIMAS

Po centrifugavimo gaunama neaktyvuota ENDORET® plazma, t.y. plazmoje esantys trombocitai yra neaktyvūs. Jeigu tokia plazma nėra suaktyvinama, ji nekinta 4 val. Todėl nereikia skubėti jos taikyti – galima patogiai planuotis procedūros ar operacijos eigą.
Priešlaikinė trombocitų stimuliacija bet kokiame etape sukelia augimo faktorių išsilaisvinimą ir grandininę reakciją su kitais trombocitais, kurie taip pat aktyvuojasi.

GARANTUOTA PRODUKTO KOKYBĖ

Laikantis griežtų ir tikslių kiekvienos stadijos protokolų – kraujo paėmimo, centrifūgavimo, frakcionavimo ir panaudojimo – garantuojama produkto kokybė.

DIDELIS PLAZMOS KIEKIS

Didelis išgaunamos plazmos kiekis leidžia atlikti sudėtingesnę operaciją arba procedūrą iškart keliose skirtingose zonose (pvz., veido, kaklo, dekoltė, rankų) ir iš vieno rinkinio paruošti visas terapines formas.

AUTOGENIŠKUMAS

Naudojamas paties paciento kraujas, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos.

PATIKIMUMAS

ENDORET® prgf® – visiškai sertifikuota sistema, kuriai suteikti CE bei FDA sertifikatai. Tiek centrifuga, tiek mėgintuvėliai sertifikuoti kaip II klasės medicinos prietaisai, kas suteikia galimybę dirbti IN VIVO.
ENDORET® prgf ® – didžiausią pasaulinės mokslo bendruomenės pripažinimą pelniusi plazmos technologija, kuriai skirta daugiau negu 200 publikacijų prestižiniuose mokslo žurnaluose.
Visi ENDORET® prgf® vienkartinio rinkinio priedai gaminami iš biologiškai suderintų su plazma medžiagų, kas garantuoja, kad paciento organizmui nebus neigiamo poveikio nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje.
Naudojant ENDORET® prgf® užtikrinamas maksimalus saugumas.

Artimiausi mokymai

ENDORET® (PRGF®) technologijos taikymas estetinėje medicinoje. Naujos formos

Registruotis
lapkričio 22

Susisiekite dabar