mail() has been disabled

Dermatologė Inga Valavičienė: „Renkantis procedūrą svarbu ne populiarumas, o patikimumas“

Tobulėjant medicininėms technologijoms, išrandami vis nauji būdai, galintys padidinti odos gyvybinį aktyvumą ir taip ją atjauninti. Klinikos „Derma plius“ gydytoja dermatologė Inga Valavičienė sako, kad renkantis iš tokios gausios pasiūlos tiek gydytojui, tiek pacientui svarbiausia saugus efektyvumas. „Procedūros turi būti patikrintos, ištirtos ir pagrįstos klinikiniais tyrimais. Būtent dėl šių kriterijų atitikimo ir pradėjau dirbti su biomedicinos technologija Endoret PRGF“, – teigia gydytoja.

  • Biomedicinos technologija Endoret PRGF – kas tai yra?

Kalbant paprastai ir trumpai – tai plazmos, praturtintos augimo faktoriais, terapija. Jos išskirtinumas tas, jog procedūrų metu naudojami tik paties žmogaus kūno ištekliai be jokių cheminių priedų. Rezultatas – suaktyvinti natūralūs kūno atsinaujinimo procesai – mažėja raukšlės, nyksta ar visai pašalinami randai, oda tampa skaistesnė, drėgnesnė.

  • Sakote, kad naudojami tik paties žmogaus kūno ištekliai. Kokie? Kaip vyksta tokia procedūra?

Procedūros metu naudojamas paciento kraujas – jis centrifuguojamas ir frakcionuojamas, taip atskiriant dvi kraujo plazmos dalis. Tada viena dalis – prisotinta trombocitų – įšvirkščiama atgal į odą, kad būtų paskatinta natūrali regeneracija, o kita – prisotinta fibrino – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

Suprantu, skamba sudėtingai – ir iš tikrųjų – iš gydytojo vien plazmos paruošimas reikalauja išskirtinio pasirengimo, todėl visi su šia technologija dirbantys specialistai yra kruopščiai apmokomi. Tačiau pacientui – tai tiesiog injekavimo procedūra trunkanti maždaug valandą ir nereikalaujanti nei pasiruošimo prieš, nei poprocedūrinio laikotarpio.

  • Vis dėlto kraujas ir adatos skamba kiek bauginančiai, ar pacientai nesibaido tokių procedūrų?

Itin jautriems pacientams tai nėra maloni procedūra, šie jos privengia – tą tenka pripažinti. Vis dėlto, bijantiems skausmo šiandien yra visokių priemonių, padedančių jo išvengti – tai įvairūs injekavimo pistoletai, kremai.

  • O koks būtų Jūsų atsakas tiems, kurie teigia, jog natūralios priemonės nėra ir negali būti efektyviomis priemonėmis ?

Kalbant konkrečiai apie Endoret PRGF plazmoterapiją – šios technologijos efektyvumas patvirtintas ne tik pažangiausių šalių praktika, bet ir daugybe mokslinių tyrimų, kurių išvados bei rezultatai yra prieinami viešai.

Žinoma, pasitaiko tokių, kurie teigia, jog plazmoterapija nepadėjo jiems pasiekti norimų rezultatų. Tokiu atveju, svarbu suprasti du dalykus.

Pirma, pasaulyje yra apie 100 plazmoterapijos technologijų ir kalbėti apie vienos iš jų neveiksmingumą kaip apie visų neveiksmingumą nėra teisinga. Kiek man žinoma, skirtingų plazmos technologijų taikymo metu, pavyzdžiui, skiriasi trombocitų koncentracija – tai gali būti vienas iš daugybės veiksnių, lemiančių rezultatus.

Antra, plazmoterapija ir natūralus atsinaujinimas yra procesai – norint rezultato, reikia duoti jiems laiko. Visada įspėju pacientus, kad reikia trijų procedūrų – toks skaičius užtikrina veiksmingumą. Svarbu, kad vieni kitus suprastumėme teisingai ir nebūtų iliuzinių lūkesčių.

  • Konkrečiai Jūsų klinikoje siūlomos trys skirtingos procedūros, atliekamos taikant natūralią regeneracinę technologiją Endoret PRGF – tai veido odos atjauninimas, plaštakų odos atjauninimas ir plaukų slinkimo stabdymas. Papasakokite plačiau apie kiekvieną iš jų.

Kalbant apie veido odos atjauninimą – procedūros tiesiog neleidžia odai užmigti. Injekcijos skatina didesnį kolageno išsiskyrimą ir elastino, nuosavos hialurono rūgšties gamybą – visa tai gražina paciento odą be jokių mimikos pakitimų, būdingų kitoms procedūroms. Taip pat, pagal poreikį – Endoret PRGF galima taikyti randų gydymui, odos atgaivinimui po deginimosi saulėje. Kadangi vienu kartu išgaunama palyginus nemažai plazmos, dažnai, atliekant veido jauninimo procedūrą, dar pagražinama ir dekoltė sritis, kaklas.

Kalbant apie plaštakų odos atjauninimą – šalia lygesnės ir drėgnesnės odos verta paminėti ir po procedūrų dažnai įgyjamą plaštakų atsparumą šalčiui.

Na, o plaukų slinkimo stabdymas – procedūra ne tik padedanti užkirsti kelią plaukų retėjimui, bet ir skatinanti augimą. Ją dažniausia renkasi vyrai.

  • O apskritai, kurios lyties atstovai rodo didesnį susidomėjimą procedūromis, skatinančiomis natūralų atsinaujinimą?

Kol kas pagrindinės klientės – kaip ir įprasta, kalbant apie grožio procedūras – moterys. Tačiau džiugu matyti, jog jos, įsitikinę technologijos efektyvumu, likę patenkintos mūsų darbo rezultatais – skatina teigiamiems pokyčiams ryžtis ir savo vyrus.

Rekomendacijos iš lūpų į lūpas kiekvienam gydytojui yra geriausias įvertinimas.

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį