mail() has been disabled

Efektyvus veido kontūravimas ir odos biostimuliacija su ENDORET®GEL

Jaunystėje odos ląstelės atsinaujina labai greitai, tačiau su amžiumi šie procesai lėtėja. Prasidėjus senėjimo procesui, oda praranda savo elastingumą, spalvą, papilkėja. Ant veido atsiranda vis daugiau raukšlių, kurios laikui bėgant gilėja ir ryškėja, keičiasi veido kontūrai, o specialūs kremai ar kitos priemonės, skirti raukšlių mažinimui, nebeduoda trokštamo rezultato. Naujos technologijos vis plačiau skverbiasi į grožio industriją, todėl atsiranda vis naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių atjauninti, pagražinti  Jūsų odą. Viena tokių technologijų yra Endoret® GEL.

Kas yra Endoret® PRGF ir Endoret® GEL?

Daugelis turbūt esame girdėję apie kraujo plazmos procedūras, kurios suteikia odai skaistumo, drėgmės, elastingumo pojūtį. ENDORET®GEL – nauja plazmos forma – odos užpildas, 100 % autologinis bioaktyvus, pagamintas tik iš paciento kraujo. Tai unikalus naujas produktas,  savo savybėmis nenusileidžiantis aukščiausios kokybės odos užpildams ir visiškai natūralus.

Koks Endoret®GEL poveikis?

Taikant Endoret®GEL technologiją, galima efektyviai ir ženkliai:

  • mažinti net ir gilias raukšles;
  • modeliuoti veido kontūrus;
  • pagerinti odos struktūrą, spalvą;
  • suteikti odai daugiau drėgmės;
  • skatinti jos elastingumą, stangrumą;
  • koreguoti po aknės odoje atsiradusius randus.

 

Kokių rezultatų galima pasiekti, naudojant Endoret®GEL?

Taikant Endoret®GEL  technologiją, raukšlių užpildymo ar veido kontūrų formavimo rezultatai po procedūros išliks mažiausiai 3 mėnesius. Tačiau didžiausias Endoret®GEL technologijos privalumas – po 3 mėnesių buvusios raukšlės negrįžta į senesnę padėtį, jos tampa lygesnės ir mažesnės, galima stebėti, kaip keičiasi odos būklė. To priežastis visiškai paprasta – skirtingai nuo kitų odos užpildų, plazmos užpildas ne tik pripildo raukšles, bet ir skatina odą atsinaujinti,  gaminti nuosavą hialuroną, elastiną, kolageną.

Ir visko pasiekti galite  naudodami tik savo paties kraują!

 

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį