mail() has been disabled

ENDORET® PRGF® – efektyvus plikimo problemos sprendimas

Plaukų augimas yra vienas iš daugelio kasdien mūsų organizme vykstančių procesų, kuriuos pastebime tik tada, kai jie nebevyksta. Pirmieji kuokšteliai, pasiliekantys šukose, priverčia susimąstyti, sruogos, bangomis vilnijančios duše – išsigąsti, o atvaizdas veidrodyje – skubiai ieškoti problemos sprendimo būdų. Vienas jų – natūrali regeneracinė plazmos technologija ENDORET® PRGF®.

KAIP ENDORET® PRGF® VEIKIA PLAUKUS?

Plikimą lemiančių priežasčių daugybė, o štai rezultatas vienas – nepakankamai maistinėmis medžiagomis aprūpinami plaukų maišeliai arba kitaip folikulai traukiasi ir taip trumpina plaukų augimo fazę (anageną) bei ilgina ramybės fazę (telogeną), kurios metu plaukas iškrenta.

ENDORET® PRGF injekcijos skatina fibroblastų dalijimąsi – tai reiškia, jog žymiai padaugėja už folikulų maitinimą atsakingų ląstelių, kurios pasiskirsto ir lemia naujo plauko – sveikesnio, tvirtesnio, storesnio – augimą.

KUO ŠI TECHNOLOGIJA YPATINGA?

Kaip ir plikimo problemos priežasčių, taip ir sprendimo būdų yra ne vienas – iš visų jų ENDORET® PRGF  technologija išsiskiria savo natūralumu. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo reakcijų ar šalutinių poveikių. Taip pat, kaip rodo naujausi Biotechnologijų Instituto Ispanijoje tyrimai, šis metodas norimų rezultatų leidžia pasiekti žymiai greičiau nei, pavyzdžiui, taikant gydymą vaistais.

Kaip matoma pateiktos iliustracijos a dalyje, po 4 mėnesių gydymo plaukų augimo fazė (anagenas) buvo labiau padidėjusi,  o b dalyje – plaukų poilsio fazė (telagenas) labiau sumažėjusi būtent taikant ENDORET® PRGF®.

KAIP VYKSTA PROCEDŪROS?

Taikant plazmoterapiją, paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis centrifuguojamas, išskirstomas ir viena dalis (prisotinta trombocitų) įšvirkščiama atgal į organizmą – konkrečiai į probleminę vietą.  Dėl ribotos nuskausminimo galimybės galvos srityje ENDORET® PRGF® injekcijos, kaip ir bet kurios kitos, yra šiek tiek skausmingos – išskirtinumas tas, kad taikant šią technologiją įprastinio gydymo kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekamos net 4 savaičių intervalu – tokiu būdu sumažinant nemalonių pojūčių intensyvumą. Taip pat plazma, išgauta naudojant ENDORET® PRGF®, savo sudėtyje neturi leukocitų, todėl skausmas yra mažesnis.

KOKS REZULTATAS?

Jau po pirmos procedūros plaukai nustoja slinkti, po sekančių – ima atsinaujinti tiek kalbant apie kiekį, tiek apie struktūrą. Galutinis ENDORET® PRGF® technologijos taikymo rezultatas – sveikesni, tankesni bei labiau žvilgantys plaukai ir, žinoma, pagerėjusi gyvenimo kokybė.

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį