mail() has been disabled

Ar jau pasiruošėte bikini sezonui? Paprastas lieknėjimo būdas be pastangų!

Besikeičiantys sezonai diktuoja ne tik madas, tačiau turi įtakos ir mūsų gyvenimo aktualijoms. Ne paslaptis, jog atėjus šiltajam sezonui, itin aktyviai dalinamasi sveikos gyvensenos patarimais. O moterų tarpe viena populiariausių temų tampa grakščių linijų palaikymo paslaptys: ieškoma naujų būdų, padėsiančių pasiekti norimus rezultatus, nešvaistant nei laiko, nei jėgų. Dabar tai įmanoma – sužinokite, kaip tai padaryti ir vasarą sutikite energingos bei pasitikinčios savimi be jokio vargo!

 

Būdų daug – veiksmingumas mažas

Išbandėte ne vieną lieknėjimo būdą, tačiau nei vienas jų neišpildė turėtų lūkesčių? Neverta krimstis – ši situacija gerai pažįstama daugeliui dailiosios lyties atstovių. Pagrindinės priežastys, lemiančios sunkų tikslų siekį – tai laiko stoka ir, žinoma, varginančios bei džiaugsmo neteikiančios priemonės.

 

Sporto salė – ne man

Tikriausiai ne viena galėtų pripažinti, jog kūno linijas dailinti yra bandžiusi aktyvių užsiėmimų metu ar treniruoklių salėje. Tačiau užsidegimo stoka konkrečioms sporto šakoms ar aktyviai veiklai apskritai ne tik nepadėjo atsikratyti nepageidaujamo svorio, tačiau ir privertė pajausti kaltę ar graužatį dėl neįgyvendintų siekių.

 

Alinančios dietos – trumpalaikė išeitis

Ne paslaptis, jog populiarus būdas dailinti linijas taip pat yra drastiškos dietos. Skysčių, daržovių, žuvies bei daugybė kitų dietų – dažnai išbandomas, tačiau tik trumpalaikius rezultatus teikiantis sprendimas. Mat kardinaliai pakeisti jau nusistovėjusį valgymo režimą, atsisakyti itin mėgstamų produktų galiausiai virsta ne malonumu, o tikra kančia. Tad prarastas svoris sugrįžta ir nepageidaujami trūkumai niekur nedingsta.

 

Atsikratykite nepageidaujamų riebalų inovatyviai

Tačiau medicinos pažangos dėka šiandien egzistuoja moderni, o svarbiausia veiksminga alternatyva – ŠALČIO TERAPIJA, o tiksliau KRIOLIPOLIZĖ.  Tai nėra dar viena daug žadanti, tačiau realybėje mažai pasiteisinusi procedūra. Kriolipolizė neinvazinis būdas, mažinantis poodinį riebalų sluoksnį probleminėse kūno srityse.

Dažniausiai skundžiamasi bei kompleksuojama dėl ant pilvo, nugaros, šlaunų, sėdmenų bei rankų susikaupusių riebalų, neprisidedančių nei prie geresnės išvaizdos, nei savijautos. Tad kriolipolizė – puiki išeitis. Procedūra išskirtinė savo veikimo principu, kadangi jos metu konkreti kūno dalis yra veikiama šalčiu. Temperatūra, dažniausiai siekianti 0,5 ar -1°C, leidžia suardyti riebalinio audinio ląsteles ir tokiu būdu atsikratyti nepageidaujamo riebalų sluoksnio.

 

Efektyvus rezultatas be jokių pastangų

Kriolipolizė tiesiog pritaikyta nuolat skubančioms moterims. Viskas, ką reikia padaryti – tai atlikti visiškai neskausmingą procedūrą. Nors siekiant puikių rezultatų, ją rekomenduojama pakartoti, vienos procedūros pagalba galite pašalinti net 30-40 procentų riebalinio sluoksnio. O gerokai dailesnėmis kūno linijomis džiaugsitės jau po 2-3 savaičių!

 

Kaip atliekama procedūra

Ant norimos koreguoti kūno vietos uždedamas specialus „Kriodas“, sudaromas vakuumas ir per keletą minučių sumažinama temperatūra, kuria audiniai veikiami iki 1 val. Tai – vieno seanso trukmė. Riebalinio audinio ląstelės yra jautresnės šalčiui, nei kitos kūno ląstelės. Esant tinkamai temperatūrai, jos žūsta, nesukeldamos žalos gretimiems audiniams. Tokiu būdu probleminėse zonose mažinama kūno apimtis, gerinama mikrocirkuliacija ir metaboliniai procesai, didinamas odos pralaidumas, gerinamas veikliųjų medžiagų prasiskverbimas. Lieknesnis kūnas, sveikesnė ir pastebimai stangresnė oda.

Kriolipolizė – modernus, tačiau pacientų jau išbandytas ir pasiteisinęs problemų sprendimo būdas. Procedūros technologinė pažanga suteikia puikias sąlygas pasirūpinti savimi nealinant organizmo ir nešvaistant kiekvienam itin brangaus laiko. Kriolipolizės sprendimas – du viename: ilgalaikis ir efektyvus rezultatas bei ypač paprastas veikimo principas. Išbandykite – juk bikinio sezonui pasiruošti dar niekada nebuvo taip lengva!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį