Žvynelinė – dažna ir itin nemaloni lėtinė odos liga, kuria serga apie 125 mln. pasaulio gyventojų. Dėl pernelyg greitai atsinaujinančių odos ląstelių, paviršiuje atsiranda jų perteklius ir matomi šviesūs žvynai, pleiskanos, paraudusi oda. Ligos intensyvumas labai individualus, bet dažniausiai žvynelinė pažeidžia šias žmogaus kūno vietas: alkūnes, kelius, pėdas, rankas, plaukuotąją galvos dalį, kaklą, retesniais atvejais gali būti nagų ar sąnarių pažeidimas, ribojantis jų funkciją.
Žvynelinė neabejotinai veikia ne tik mūsų odą, bet ir gyvenimo kokybę. Neretai sergantieji yra labiau linkę į depresiją, jaučia psichologinę ir emocinę įtampą, kuri daro įtaką jų karjerai, mokslams, santykiams su draugais. Girdimi nemalonūs komentarai ar kreivi žvilgsniai vis labiau skatina slėpti pažeistas odos vietas ir varžyti save. Negana to, jaučiamas diskomfortas lankantis kirpyklose ar SPA centruose, mat procedūras atliekantys specialistai, bijodami užsikrėsti, net atsisako atlikti kontakto su pacientu reikalaujančias paslaugas.
Visgi, reikėtų žinoti, jog žvynelinė yra neužkrečiama liga, tačiau ja susirgti gali kiekvienas. Nors daugeliu atvejų šią ligą paveldime yra ir kitų faktorių skatinančių žvynelinės atsiradimą – tai alkoholis, rūkymas, emocinė įtampa, stresas, nutukimas, infekcijos ar kiti sužeidimai.
Apie 50% pacientų nepatenkinti dabartinės terapijos rezultatais. Tai skatina mokslininkus ieškoti vis naujų gydymo būdų. Vienas iš jų yra visiškai natūrali procedūra – PLAZMOTERAPIJA.
PLAZMOTERAPIJOS EFEKTYVUMU NEREIKĖTŲ ABEJOTI, nes medicininių mokslų instituto ir Tyrimų centro (Indija) atliktas tyrimas rodo, jog plazmoterapiją taikant drauge su įprastu gydymu vaistais, gydymo efektas yra beveik 2,5 karto didesnis už kitą alternatyvų šios ligos gydymą.
ENDORET plazmos terapijos procedūra tinka visiems žvynelinės pacientams nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, ligos sudėtingumo ar trukmės. Kadangi procedūra yra visiškai natūrali, taip užkertamas kelias bet kokiam šalutiniam poveikiui. Efektyviam ligos gydymui vidutiniškai rekomenduojamos ne mažiau kaip 3 procedūros, kas 3-4 savaites. Priklausomai nuo ligos sudėtingumo, gali prireikti iki 6 procedūrų per metus. Dažniausiai ryškus efektas pastebimas jau po pirmos ENDORET procedūros.