mail() has been disabled

Greitas riebalų naikinimas – jokio sporto! Skaivos Jasevičiūtės-Kraujalės lieknėjimo patirtis

Dailios kūno linijos šiais laikais rūpi ne tik moterims, bet ir vyrams, todėl galima teigti, jog lieknėti be pastangų, tikriausiai, norėtų kiekvienas, susiduriantis su celiulitu, svorio problemomis ar norintis atsikratyti vos kelių kilogramų. Kriolipolizės (riebalų naikinimas šalčiu) procedūros – tai lieknėjimo būdas, paneigiantis mitus, jog svorio atsikratyti įmanoma vien sportuojant ir sveikai maitinantis. Nors Lietuvoje taip lieknėti – vis dar naujiena, pažangiausiose užsienio šalyse kriolipolizės būdu kūno riebalų efektyviai atsikratoma jau daugiau nei 20 metų. Šį lieknėjimo būdą jau išbandė ir žymi radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė Kraujalė.

Veikimo principas

Mokslinės tyrimų išvados rodo, jog kriolipolizės procedūros – tai veiksmingas ir greitas būdas atsikratyti riebalų, nereikalaujantis jokių pastangų. Atliekant procedūrą specialūs antgaliai Cryod uždedami ant probleminių kūno vietų (rankų, šlaunų, pilvo, nugaros srities, sėdmenų). Tarp odos ir antgalio sudaromas vakuumas, o jame temperatūra sumažinama iki 0,5 ar -1°C . Riebalinės ląstelės, dar kitaip vadinamos adipocitais, užšąla. Po procedūros susikaupusios riebalų sankaupos per 3-6 savaitės pasišalina pro ląstelių sieneles.

Cryoslim kriolipolizė padeda atsikratyti nepageidaujamo riebalų kiekio bei celiulito. Tai visiškai nepavojinga. Vienos procedūros metu galima pašalinti 30-40 procentų riebalinio sluoksnio.

Kaip veikia praktikoje?

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamos 3 procedūros, tarp kurių turėtų būti kelių savaičių pertrauka. Atlikus procedūrą, jos rezultatas geriausiai matomas praėjus 2-3 savaitėms po jos.

Žymi radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė – Kraujalė po 2 procedūrų, kurių bendra trukmė apie 2 mėnesius, liko sužavėta rezultatais ir akivaizdžiais figūros pokyčiais. Socialiniuose tinkluose žymi moteris pasidalino nuotraukomis, kuriose galima matyti situaciją PRIEŠ ir PO 2 procedūrų.

Pasak Skaivos, jokių papildomų priemonių svoriui mesti ji nesiemė,  maitinosi kaip visuomet.

 

Palyginimo viršuje matote rezultatus PRIEŠ procedūrą, vizualo apačioje PO procedūros.

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį