mail() has been disabled

Klientų atsiliepimai: įspūdžiai po pirmos ENDORET® procedūros

Papilkėjusi, pavargusi oda, smulkios raukšlės aplink akis ir kaktos srityje, išsiplėtę poros – visa tai buvo ilgametės 41-erių Marijos* odos problemos. Po atostogų šiltuose kraštuose prie jų prisidėjo dar ir pigmentacija, tad moteris nusprendė nebelaukti – imtis priemonių, galinčių situaciją pakeisti.

Su paciente kalbėjomės iškart po pirmos natūralų atsinaujinimą skatinančios Endoret PRGF procedūros.

  • Kodėl iš tokios gausybės variantų pasirinkote būtent Endoret PRGF plazmoterapiją?

Norėjau pokyčių, bet nežinojau, ką tiksliai daryti, kad jie įvyktų. Kadangi skundžiausi dėl ne vienos problemos, tai mąsčiau, kad ir joms išspręsti reikės ne vienos rūšies procedūros – laimei, prieš priimdama sprendimus nusprendžiau pasikonsultuoti su profesionalais. Apsilankiau Pošiūno klinikoje, kur pats gydytojas Gintas Pošiūnas kaip išeitį pasiūlė būtent Endoret plazmoterapiją.

  • Anksčiau buvote girdėjusi apie Endoret PRGF plazmoterapiją?

Mano žinios apsiribojo tuo faktu, kad procedūrų metu naudojamas paties paciento kraujas. Kaip, kodėl, kokia nauda – sužinojau iš to paties gydytojo Pošiūno ir jo parekomenduoto Biotechnologijų projektų internetinio puslapio, kur viskas gan aiškiai išdėstyta.

Pagrindinis dalykas, kodėl pasirinkau Endoret PRGF – natūralumas. Buvau daug girdėjusi, skaičiusi žurnaluose apie įvairius po injekcijų su cheminėmis medžiagomis vykstančius veido bruožų pakitimus, nejautrą ir panašiai. Būti gražia man svarbu, bet išlikti savimi – svarbiau.

  • Tai ar nebaugino faktas, kad procedūros metu bus naudojamas Jūsų pačios kraujas?

Nesu jautri, tai nejaučiau kažkokio streso, tik klausiau, kiek to kraujo ims. Kai pasakė, jog 4 mėgintuvėlius po 9 ml – iš viso 36 ml – ir palyginimui pateikė tokį faktą, jog būnant kraujo donoru paimama daugiau nei 400 ml, kažkaip visai nusiraminau.

  • Kaip jautėtės pačios procedūros metu?

Procedūros metu buvo naudojamas nuskausminamasis kremas. Praėjus keliasdešimt minučių nuo jo užtepimo nelabai ką ir tejaučiau – na tarsi kažkoks prisilietimas, vietomis – įgėlimas, bet skausmu to nepavadinčiau.

  • Kaip jaučiatės dabar?

Jaučiuosi gerai. Atrodau – kaip ilgai miegojusi (juokiasi). Tiek gydytoja, tiek draugė sakė, kad, kalbant apie veidą, nei to patinimo nei paraudimo beveik ir nesimato. Aš pati, aišku, tai matau, bet nesibaiminu – laukiu rytojaus ir palaipsniui išryškėjančių teigiamų pokyčių.

 Vardas pacientės pageidavimu pakeistas

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį