mail() has been disabled

Natūrali regeneracinė medicina – ištikimybė sveikam gyvenimo būdui

Šiandien ypač populiarus ir didelės dalies sąmoningų žmonių siekiamybe tapęs apibrėžimas sveika gyvensena savyje talpina daugybę interpretacijų. Vieniems tai subalansuota mityba, kitiems – reguliarus sportas, dar kitiems – tam tikrų žalingų įpročių atsisakymas, tačiau verta nepamiršti – su šiuo apibrėžimu glaudžiai susijusi ir dažnai nuošaly paliekama natūrali medicina.

XXI amžiuje natūrali medicina jau ne žolelių nuovirai ar gydančios šaknys – tai pačios naujausios technologijos, leidžiančios gerinti gyvenimo kokybę be jokios žalos organizmui.  Puikus pavyzdys – regeneracinė plazmos technologija ENDORET® PRGF®, kurios taikymo metu injekuojama trombocitais praturtinta žmogaus kraujo plazma ir taip paspartinamas natūralus reikiamų audinių atsinaujinimas.

Pasitelkime konkretų pavyzdį. Sakykime, jog Jus vargina dėl vienokių ar kitokių priežasčių veide atsiradusios smulkios raukšlės, pigmentinės dėmės, ratilai po akimis. Būdų šiomis problemomis atsikratyti – galybė – įvairūs tempimai, injekcijos, kosmetinės procedūros, kremai. Tik čia kyla klausimas, o kurioje vietoje Jums renkantis lieka natūralumo kriterijus? Pavyzdžiui itin populiarus ir bene dažniausiai raukšlių mažinimui pasirenkamas botulino toksinas yra organizmui svetima medžiaga, galinti sukelti šalutinį poveikį – veido tinimą, mimikos pakitimus. Įvairūs kiti agresyvūs komponentai, nors galiausiai galbūt ir leidžia pasiekti rezultatą, sukelia Jūsų kūnui šoką, traumuoja arba verčia rizikuoti bendra sveikatos būkle – tad ar tikrai tikslas visada pateisina priemones?

Kur kas racionaliau stengtis sau padėti renkantis tai, kas natūralu – ENDORET® PRGF® injekcijų metu naudojama paties žmogaus trombocitais praturtinta kraujo plazma, kuri stipriai suaktyvina natūralius kūno atsinaujinimo veiksmus ir leidžia džiaugtis pageidaujamu rezultatu be jokios žalos ar rizikos. Jau po pirmos procedūros veidrodyje matysite akivaizdžius pasikeitimus – lygesnę, skaistesnę, drėgnesnę odą – o taip pat išliksite ištikimi sau – tiek savo kūnui, tiek pasirinktam sveikam gyvenimo būdui.

Norite išbandyti? Kreipkitės!

Adresu: Biotechnologijų projektai, MB, Ukmergės 300 c – 65, Vilnius

Telefonu: +37068783898

Paštu: info@biotechpro.lt

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį