mail() has been disabled

Švytinti oda atostogų metu – kaip pasiruošti?

Susiplanavote atostogas, įsigijote naują maudymosi kostiumėlį, beliko sulaukti išsvajoto poilsio. O kaip Jūsų oda? Po šaltojo metų periodo ji tampa išsausėjusi, pavargusi, papilkėjusi, todėl kiekviena moteris susirūpina savo odos būkle, ypatingai, rankų, veido, dekoltė zonomis, kurių odos sluoksnis ploniausias. Juk visos dailiosios lyties atstovės atostogaudamos nori atrodyti nepriekaištingai, puikuotis skaisčia, gyvybinga ir spindinčia oda! Tačiau KAIP to pasiekti jei iki atostogų liko vos keli mėnesiai?

 

Greitas, natūralus ir efektyvus būdas atgaivinti odą

Ne veltui sakoma, kad žmogaus oda yra jo fizinės ir emocinės būklės veidrodis – šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas ir nuovargis veikia kiekvieno mūsų odą. Gyvenimo ritmą sustabdyti vis sunkiau, todėl, suprantama, populiarėja greiti ir natūralūs odos priežiūros metodai. Pastarieji ne tik per kelis mėnesius atstato mūsų odą, bet ir turi išliekamąjį, ilgalaikį poveikį.

Vienas tokių – pasaulyje pripažintos  PLAZMOTERAPIJOS procedūros, kurios greitai pamaitina, suteikia stangrumo, drėgnumo, skaistumo odai, tuo pačiu palygindamos jos raukšlėtumą. Didžiausios tokių procedūrų pliusas – NATŪRALUMAS, nes jų metu naudojamas tik paties paciento kraujas. Negana to, pasitelkę šias procedūras, nušausite du zuikius, pamaitinsite odą iš vidaus ir atjauninsite, palyginsite raukšleles. Rezultatai bus pastebimi jau po pirmosios procedūros – patogiai, greitai ir paprastai.

Didžiausiam mūsų kūno organui, odai, turime skirti dėmesio nuolat, o ypatingai besikeičiant metų laikams. Nenuostabu, kad greitas gyvenimo tempas verčia ieškoti spartesnių, mažai pastangų reikalaujančių ir efektyvių būdų išsaugoti sveiką, žvalią ir gražią odą. Todėl dar šią vasarą pasitelkę šiuolaikiškus ir natūralius odos puoselėjimo metodus būsite žvalios, džiaugsitės skaisčia ir stangria oda!

Juk sveika oda – sveikas žmogus!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį