mail() has been disabled

Odos priežiūra, kai tau virš 30 metų ir vien kremo neužtenka

Odos priežiūrai, kaip įprastam kasdieniniam ritualui, vis dar neskiriama užtektinai dėmesio. Ypatingai suklusti vertėtų perkopus 30 metų ribą. Mat pasiekus šį amžiaus tarpsnį, oda tampa kur kas lepesnė ir jai būtinas papildomas dėmesys bei priemonės. Manymas, jog rytinis ar vakarinis kremai padės pasiekti stulbinamus pokyčius ne tik neteisingas, bet ir naivus.

 

Keitiesi tu – keičiasi ir tavo oda

Kaip ir bet kokiu klausimu, taip ir odos priežiūros aspektu kiekvienos moters atvejis yra unikalus. Visgi egzistuojantys biologiniai faktoriai leidžia teigti apibendrinimus. Vienas jų – jog perkopus 30 metų atsiranda  viena didžiausių problemų – odos dehidratacija. Ji pasireiškia odos išsausėjimu, ilgainiui iššaukiančiu ir kitus nelaukiamus požymius, kaip odos pigmentaciją, papilkėjimą ar pirmąsias raukšles. Minėtieji pokyčiai yra ne kas kita, kaip ženklai, raginantys pasitelkti rimtesnes priemones.

 

Daug kremų, tačiau jokio rezultato?

Oda išsausėjusi, praradusi spindesį, sritys po akimis tampa vis tamsesnės, o raukšlės gilesnės ir labiau pastebimos? Tai odos problemos, su kuriomis bandote kovoti įvairiausiomis priemonėmis. Ant jūsų kosmetinio stalelio yra nugulę tonikas, šveitiklis, valiklis, serumas, dieninis ar naktinis kremai bei gausybė kitų produktų. Galime lažintis, jog esate išmėginusi ne vieną odos priežiūrai skirtą priemonę, tačiau vis tiek nesate patenkinta jos būkle. Tai todėl, kad visos jos veikia tik paviršinį odos sluoksnį.

 

Kaip palepinti veido odą?

Kaip ir minėta, įprastiniai kremai negali įsiskverbti giliai į dermą. Tam prireikia injekcijų, kurių šiais laikais klinikos siūlo pačių įvairiausių – vitamininiai kokteiliai, hialurono rūgšties injekcijos, botulino toksinas… Sunku nepasiklysti.  Jei nenorite į odą injekuoti sintetinių medžiagų, puikius rezultatus nesunkiai pasieksite ENDORET gelio pagalba.

 

Vieno produkto galia

ENDORET GEL® – Tai natūralus odos užpildas, pasižymintis daugiafunkciniu bei giluminiu poveikiu. Iš paciento kraujo pagamintas produktas skatina veikliąsias medžiagas veikti greičiau, padeda atstatyti odos imunitetą bei užpildo spėjusias atsirasti raukšles.

Natūralus, greito ir ilgalaikio poveikio Endoret gelis palengvins jūsų odos priežiūrą. Galėsite atsisakyti norimo rezultato pasiekti nepadedančių produktų ir viena priemone išspręsite esamas problemas. Dar geriau – gelio veiksmingumas padės išvengti ir galimų raukšlių ateityje!

 

Kur slypi Endoret gelio paslaptis?

ENDORET GEL® paskirtis užpildyti raukšles ir skatini veikti vidinius odos mechanizmus, medžiagų apykaitos procesus, atstatyti odos imunitetą. Jis  neapsunkina audinių, švelniai užpildo raukšles ir prideda trūkstamą audinių tūrį amžiaus paliestose vietose. Iš jūsų pačių kraujo pagamintas produktas tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis – lėtina senėjimo procesą ląsteliniu lygiu, turi itin stiprų atjauninimo efektą. Rezultatas – mažiau raukšlių, tobulos veido formos (3d veido modeliavimas), skaistesnė, drėgnesnė, stangresnė bei elastingesnė oda, randų, postaknės randų korekcija.

Vienas iš svarbiausių naujo preparato privalumų – nesukelia alergijos, atmetimo reakcijų, NES TAI TIK JŪSŲ KRAUJAS!

 

Puiki odos būklė visapusiškos priežiūros rezultatas

Nevertėtų pamiršti, jog oda yra ir bendros organizmo savijautos atspindys. Tad apleidus kitas sritis ir rūpinantis tik oda, nepasieksite maksimalių pokyčių. Visų pirma, verta subalansuoti savo mitybą: drėkinti odą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus geriant pakankamai vandens, vengiant cukraus perpildytų produktų ar itin mažai naudingų medžiagų turinčio perdirbto greitojo maisto. Odos spindesį išlaikysite užsiimdamos bet kokia aktyvia veikla: bėgiodamos, važiuodamos dviračiu ar intensyviai vaikščiodamos. Kokybiškas poilsis bei miegas – punktai, be kurių ir pažangiausios technologijos nebus pajėgios paslėpti nuolatinio streso ar nuovargio paliktų žymių. Tik išvardintų priemonių derinys gali subalansuoti puikią savijautą ir kerinčią išvaizdą, o išbandydamos 100% autologinį bioaktyvų produktą – ENDORET gelį – įgyvendinsite savo svajones dar greičiau ir efektyviau! Pasirūpinsite oda – pasirūpinsite savimi!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį