mail() has been disabled

Su ENDORET® PRGF® – jokių aukų, vien tik grožis

Jeigu reikėtų suskaičiuoti, kiek kartų gyvenime esate girdėję, jog grožis reikalauja aukų, koks tai būtų skaičius? Dviženklis, triženklis? O jei pasakyčiau, kad tiek pat kartų Jums bandė įteigti melą?

Grožis reikalauja laiko, disciplinos, dėmesio sau – tačiau jis niekuo nesusijęs su rizika. Tą patvirtina ir naujausi Biotechnologijų Instituto Ispanijoje atlikti tyrimai, kurie teigia: per daugiau nei du taikymo dešimtmečius nėra susidurta su jokiais natūralios regeneracinės technologijos ENDORET® PRGF® neigiamais ilgalaikiais padariniais ar šalutiniu poveikiu.

Kadangi ši kraujo plazmos technologija yra autogeninė – jos taikymo metu naudojami tik paties žmogaus ištekliai be jokių cheminių priedų – vienintelis organizmui nedidelį šoką sukeliantis veiksnys yra dūris. Po jo gali jaustis silpnas tempimas, oda imti šiek tiek kaisti, o pasitaikius žmogiškiems netikslumams – atsirasti mėlynė, tačiau praktika rodo, jog visi šie trumpalaikiai nepatogumai be jokių pasekmių išnyksta per 24 valandas.

Taip pat verta pabrėžti, jog natūralią regeneraciją skatinančių procedūrų metu naudojama plazma – priešingai nei kitos galimai injekuojamos medžiagos – nesušoka į gumbus, nesusidaro edemos, nesukelia problemų su limfos nutekėjimu – tai reiškia, jog net dūrio paklaidos metu išlieka maksimaliai efektyvaus galutinio rezultato garantija.

Vienintelis paradoksas, su kuriuo susiduriama kalbant apie natūralios regeneracinės technologijos ENDORET® PRGF® taikymo procedūras – prastai informuoti pacientai dažnai patys sukuria sau rizikos ir žalos galimybę. Nors ir nepagrįsta, bet žmogiška baimė skatina žmones griebtis nuskausminamųjų – esant tokiam pageidavimui, gydytojas priverstas naudoti su pačia technologija nesusijusias jautrumą apribojančias priemones, būtent kurios ir gali tapti nepageidaujamų nemalonių pojūčių po procedūros priežastimi.

Tad mūsų patarimas toks – neleiskite stereotipiniam mąstymui, jog grožis neatsiejamas nuo pasiaukojimo, įsigalėti savo galvose. Išmėginkite patys ir kurkite savo tiesą.

Iškilo klausimų? Susidomėjote procedūromis? Kreipkitės į šias klinikas

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį