mail() has been disabled

Pavasarinės grožio bėdos: nusilpę ir slenkantys plaukai – kaip to išvengti?

Pavasaris – puikus metas sustiprinti po žiemos nualintus, pavargusius ar suskilinėjusius plaukus. Ne paslaptis, jog šaltas oras, smarkūs temperatūrų pokyčiai pažeidžia ne tik plauko galiukus, tačiau ir folikulus. Plaukai tampa silpnesni, neretai pradeda slinkti bei praranda žvilgesį. Natūralu, jog žiemą ir vėlyvą vasarą plaukų netenkame daugiau, todėl pavasaris ir ruduo yra pats tinkamiausias metas pasirūpinti, pamaitinti ir atstatyti prarastą plaukų apimtį ir blizgesį. Tačiau, kaip to pasiekti greitai, efektyviai ir užtikrintai?

 

Sezoninis plaukų slinkimas – kodėl pavasarį?

Anot mokslininkų, pagrindinė mūsų plaukų paskirtis yra apsaugoti galvos skalpą nuo tiesioginių saulės spindulių žalos, todėl kai tik saulės poveikis sumažėja, plaukai ima slinkti tankiau dėl sumažėjusios tiesioginės jų funkcijos poreikio. Sezoninis plaukų slinkimas dažniausiai pasireiškia vėlyvą vasarą (liepos, rugpjūčio mėnesiais) ir žiemą (gruodį bei sausį).

 

Kaip išvengti sezoninio plaukų slinkimo?

Nors sezoninis plaukų slinkimas yra normalus reiškinys, į jį visiškai numoti ranka būtų tikra skriauda pačiai sau. Todėl dalinamės keliais paprastais patarimais, kaip kiekviena iš mūsų gali apsaugoti ir sustiprinti plaukus. Vienas tokių, plaukų formavimo priemonių vartojimas: vaškas, stiprus plaukų lakas ir gelis sukelia stresą plauko folikulams, todėl ypatingai po žiemos jų vartoti rekomenduojamas kiek įmanoma mažiau. Svarbu nepamiršti ir mitybos. Į kasdienį maisto racioną įtraukite kuo daugiau maisto produktų, kurių sudėtyje yra plaukų augimą skatinančių medžiagų: proteino, geležies, vitamino A ir C.

Vis dėlto atskiri plaukų priežiūros veiksmai tik pristabdys plaukų slinkimą, tačiau jei trokštate ilgalaikio ir išliekamo rezultato, moksliškai patvirtintos procedūros – tinkamiausias Jūsų sprendimas.

 

Plazmoterapija – pagalba slenkantiems plaukams

ENDORET plazmoterapija Lietuvoje vis dar laikoma naujiena, tačiau pasaulyje – tai vienas veiksmingiausių būdų, kovojančių su plaukų slinkimu .Tai procedūra, kurios metu į plaukuotą galvos dalį injekuojama iš paciento kraujo pagaminta plazma.

 

Kaip vyksta procedūra

Iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo ( 18-36ml), jis centrifuguojamas ir išsikrstomas dalimis. Procedūrai naudojama tik kraujo plazmos dalis, kurioje trombocitų skaičius yra didesnis nei įprastai žmogaus kraujyje. Trombocituose esantys augimo faktoriai daro stiprų poveikį audinių regeneracijai, gerėja ląstelių mikrocirkuliacija ir metabolizmas, plaukų folikulai labiau maitinasi.  Rezultatas – plaukai sustoja slinkę, tampa sveikesni ir žvilgantys, tankesni, mažėja išsišakojusių galiukų.

Slenkantys plaukai ne vienai dailiosios lyties atstovei kelia nerimą – juk tai moters grožio ir sveikatos simbolis! Svarbiausia nepanikuoti jei matote, kad plaukai slenka kuokštais. Atsakingas, rūpestingas požiūris bei realus problemos įvertinimas – tai kas svarbiausia. O kaip žinome pavasaris – tinkamiausias metas imtis realių sprendimų ir veiksmų!

Laikas tikriems pavasariniams pokyčiams, laikas moteriškai jaunystei ir žavesiui!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį