mail() has been disabled

Sveiki ir vešlūs plaukai – misija įmanoma!

Jau nuo seniausių laikų sveiki ir gražūs plaukai – grožio simbolis. Tačiau ne visi iš mūsų gali džiaugtis vešliomis ir sveikomis garbanomis. Beveik 50% pasaulio moterų susiduria su plaukų slinkimu, tuo tarpu vyrai stengiasi kovoti su dažnai pasitaikančiu plikimu. Galvos odoje yra ~100 tūkst. plauko folikulų. Paprastai, per dieną žmogui iškrenta iki 100 plaukų – tai normalus reiškinys. Tačiau, kai plaukai ima slinkti kuokštais, metas sunerimti – tai signalas, jog jūsų plaukams reikia pagalbos.

Plaukų slinkimo priežasčių yra labai daug: stresas, miego trūkumas, prasta mityba, hormoniniai sutrikimai  – galima vardinti ir vardinti… Pirmieji kuokšteliai, pasiliekantys šukose, priverčia susimąstyti, sruogos, bangomis vilnijančios duše – išsigąsti, o atvaizdas veidrodyje – skubiai ieškoti problemos sprendimo būdų. Šiandien galite rinktis vis labiau populiarėjančią, natūralią kraujo plazmos procedūrą plaukams – Endoret® PRGF injekcijas!

KAS TAI IR KAIP ENDORET® PRGF VEIKIA PLAUKUS?

Šių procedūrų metu į galvos odą injekuojama iš jūsų kraujo pagaminta plazma. Taip suaktyvinama kraujotaka, pamaitinamas plaukas, skatinamas jo augimas, nes daugėja už plauko folikulo maitinimą atsakingų ląstelių.  

KUO ŠI TECHNOLOGIJA YPATINGA?

Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. Kaip rodo naujausi BTI Biotechnologijų Instituto Ispanijoje tyrimai, šis metodas norimų rezultatų leidžia pasiekti žymiai greičiau nei, pavyzdžiui, taikant tik gydymą vaistais, todėl vešliais plaukais galėsite džiaugtis daug greičiau nei manote!

PROCEDŪROS EIGA IR GYDYMO KURSAS

Dauguma žmonių vengia plazmoterapijos, manydami, jog tai sudėtinga ir ilga procedūra, tačiau bijoti nėra dėl ko! Norimą rezultatą pasieksite lengvai ir greitai – vos po 3 procedūrų! Taikant Endoret® PRGF plazmoterapiją, nebereikės jausti diskomforto įvairiose socialinėse situacijose, galėsite pamiršti apie paslėptus plaukus po kepure ir pasitikėti savimi kiekviename gyvenimo žingsnyje!

Viskas vyksta labai paprastai: paimamas nedidelis kiekis kraujo.  Jis centrifuguojamas – atskiriama trombocitais prisotinta kraujo plazma ir įšvirkščiama į probleminę vietą. Kadangi Endoret® PRGF injekcijos leidžiamos į galvos sritį, procedūros nuskausminimo galimybės yra ribotos, o tai reiškia, kad pacientas gali jausti šiokį tokį skausmą. Tačiau, plazma, išgauta naudojant Endoret® PRGF technologiją, savo sudėtyje neturi leukocitų. Dėl to, remiantis moksliniu straipsniu, yra ženkliai mažesnis skausmas, uždegimas, lyginant su  plazmos technologijomis, į kurių gautos plazmos sudėtį įeina leukocitai.

Rekomenduojamas gydymo kursas – 3 procedūros kas 3–4 savaites

KOKS REZULTATAS?

Jau po pirmos procedūros plaukai nustoja slinkti, po sekančių – regeneracijos procesai tampa vis labiau pastebimi.  Galutinis Endoret®PRGF technologijos taikymo rezultatas – sustabdytas plaukų slinkimas, sveikesni, tankesni bei labiau žvilgantys plaukai. Ir viskas per labai trumpą laiką!

Džiaugtis vešliais ir sveikais plaukais dar nebuvo taip paprasta!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį