mail() has been disabled

Vyrų plikimas – problema, kurios gali išvengti

Intensyvus plaukų slinkimas galiausiai pasireiškiantis visišku plaukų netekimu dažna problema, su kuria susiduria stipriosios lyties atstovai. Įprasta manyti, jog plaukų retėjimas būdingas tik senyvo amžiaus vyrų tarpe, tačiau diskomfortą patiria ir sulaukę vos 30-imties. Ši problema, tiesiogiai susijusi su drastiškais išvaizdos pokyčiais, ne mažiau skausminga tiek vyrams, tiek moterims. Kardinalūs pasikeitimai lemia pasitikėjimo savimi praradimą bei menkina vyriškumą. Visgi, išeitis egzistuoja! O geriausia tai, jog būdas, padėsiantis netapti dar vienu statistiniu vienetu, ne tik turi ilgalaikį išliekamąjį poveikį, bet yra visiškai natūralus!

 

Mitus į šalį sprendimas egzistuoja

Dažnai girdime, jog plaukų plikimas vyrų tarpe yra neišvengiama problema, su kuria kovoti tiesiog beprasmiška. Kitas gajus įsitikinimas kad ji pasireiškia tik perkopus tam tikrą amžiaus ribą ir yra tarsi užprogramuota. Tiesa, veiksnių, lemiančių plaukų slinkimą, yra įvairiausių. Dažnas atvejis, kai problema yra nulemta paveldimumo: jei giminėje buvo atvejis, kai stipriosios lyties atstovas prapliko gana anksti, yra tikimybė, jog tai nutiks ir ateities kartoms. Taip pat galimi paaiškinimai – tai patiriamas didelis stresas, šalutinis poveikis į geriamus vaistus ar organizmui reikalingų medžiagų trūkumas. Tačiau teiginys, jog plikimas yra  neįveikiamas iššūkis – didžiausias mitas, kurį sugriauti padeda medicininiai argumentai, konkrečiau, natūrali, neskausminga ir išliekamąjį poveikį turinti procedūra!

 

Plazmos terapija – Jūsų problemų pabaiga

Endoret plazmos procedūros paslaptis ta, jog injekcijoms į plaukuotą galvos dalį naudojamas paties paciento išteklius – kraujas. Kokia yra mūsų kraujo galia ir kas vyksta odoje?

 

Endoret plazmos terapijos veikimo principai

Kraujas sudarytas iš kraujo plazmos ir kraujo kūnelių leukocitų, eritrocitų bei trombocitų. Būtent trombocituose esantys augimo faktoriai lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Augimo faktoriai – tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, diferencijuoti arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas. Iš paciento kraujo išskyrus kraujo plazmą, kurioje yra sukoncentruoti trombocitai ir injekavus ją į plaukuotą galvos dalį, gerinama ląstelių mikrocirkuliaciją, metabolizmas, plaukų folikulai aktyviau maitinasi. Tai stimuliuoja plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo. Gydant plaukus ENDORET® procedūra tiek moteris, tiek vyrus galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

 

Ryžkitės pokyčiams

Išvaizda ir pasitikėjimas savimi itin susiję aspektai. aktualūs ir vyrams. Plikimas nemažai daliai stipriosios lyties atstovų reiškia drastiškus išorės pokyčius, kurie savu ruožtu mažina pasitikėjimą savimi.

Tačiau šiandien visai nebūtina slėpti savo problemų pažangi medicina ne tik jas sumažins, tačiau visiškai išspręs! Endoret plazmos terapijos injekcijų dėka pamiršite jaustą diskomfortą ir mėgaukitės visavertišku gyvenimu. Ši procedūra įrodymas, jog vyrų plikimas yra įveikiamas iššūkis. Svarbiausia nedelsti bei pamiršti sklandančius mitus, juk pasitikėjimas savimi Jūsų rankose!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį