mail() has been disabled

Unikali dovana mamos dienos proga – jaunystės ir grožio receptas

Mamos diena – ypatinga šventė metuose, kuomet savo mamai norisi ne tik skirti dėmesį, kokybišką laiką kartu, tačiau ir nustebinti praktiškomis, mielomis, originaliomis dovanėlėmis. Iš visos dovanų gausos, išrinkti tinkamiausią – nelengvas uždavinys, todėl  padovanokite jai tai, ko trokšta kiekviena mama – jaunystę, grožį ir pasitikėjimą savimi.

 

Leiskime MAMOMS skirti dėmesio sau ir savo odos grožiui

 

Būti mama – atsakingas ir sunkus darbas, reikalaujantis didelio dėmesio, laiko bei  atsidavimo. Neretai, mamos, belakstydamos aplink savo mažuosius ar jau paaugliais tapusius vaikus, pamiršta pasirūpinti pačios savimi. Reikia nepamiršti, kad kiekviena mama taip pat yra ir MOTERIS! Juk visi sutiksite, kad MAMOS DIENA – geriausia proga mamoms priminti, kaip svarbu pasirūpinti savimi ir nors kartą metuose skirti dėmesio vien tik sau ir savo grožiui!

 

Sveika, spindinti oda – laimingos moters ženklas

 

Natūralu, jog perkopus 30 metų ribą, moters oda tampa sausesnė, pavargusi, praradusi savo stangrumą ir spindesį, kurį atstatyti su kiekvienais metais vis sunkiau.

Viena iš galimybių atgaivinti odą  – pasaulyje vis labiau populiarėjančios, spindesį, stangrumą ir jaunystę odai grąžinančios natūralios PLAZMOTERAPIJOS procedūros! Šių procedūrų metu naudojamas tik pačios pacientės kraujas, todėl procedūra yra 100% natūrali, neturinti jokio šalutinio poveikio.

 

Kraujo plazma skatina odos atsinaujinimą, kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamybą, gerina ląstelių mikrocirkuliaciją – kaip tik tai, ko trūksta minėtoms problemoms išspręsti. Procedūros metu iš kraujo atskirdami plazmą bei koncentruodami joje esančius augimo faktorius, gauname puikų preparatą, gebantį daryti tikrus stebuklus – oda tampa ne tik skaistesnė, drėgnesnė ir  elastingesnė, bet ir lygesnė.

 

Pasirūpinkime MAMOS grožio simboliu – plaukais

 

Kiekviena moteris trokšta ne tik lygios ir skaisčios odos, bet ir žvilgančių bei storų plaukų! Normalu, kad vidutinio amžiaus ar vyresnių moterų plaukai neišvengiamai pradeda slinkti bei plonėti, o išgąstis ir panika verčia griebtis įvairiausių eksperimentų plaukų priežiūros priemonėmis, kaukėmis, specialiais šampūnais. Daugybės cheminių priemonių nualintiems, pažeistiems ir slenkantiems plaukams PLAZMOTERAPIJA – tarsi gelbėjimosi ratas, padedantis išsaugoti moters grožio simbolius.

 

Šių procedūrų metu į galvos odą injekuojama iš paciento kraujo pagaminta plazma. Taip suaktyvinama kraujotaka, pamaitinamas plaukas, skatinamas jo augimas, stabdomas slinkimas, nes daugėja už plauko folikulo maitinimą atsakingų ląstelių.

 

Išrinkti patinkančią ir praktišką dovaną mamai – nelengvas uždavinys. Tačiau, svarbiausia suprasti, kad  mama – ne tik Jūsų mylimiausias gyvenimo palydovas, tačiau ir moteris, kuriai malonu pasilepinti nekasdieninėmis, pasaulyje pripažintomis ir efektyviomis grožio paslaptimis. Dovanokite jai jaunystės receptą, kuris dar šią vasarą leis švytėti, žydėti ir džiaugtis gyvenimu, kaip niekad stipriau!

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį