Kriolipolizė su CRYOSLIM®

CryoSlim® – inovatyvus įrenginys, skirtas kriolipolizės procedūroms atlikti, padedantis ženkliai sumažinti riebalų kiekį tose vietose, kur dietos ir sportas yra bejėgiai.

 

KAS YRA KRIOLIPOLIZĖ

Kriolipolizė – tai neskausmingas, neinvazinis gydymo metodas, kurio metu riebalinės ląstelės veikiamos šalčiu. Atliekama selektyvi liporedukcija ir lokaliai sumažinamas riebalinių ląstelių kiekis.

TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS

Riebalinio audinio ląstelės (adipocitai), yra labai jautrios šalčiui. Kai šios ląstelės veikiamos artima 0°C temperatūra, lipidai esantys adipocituose kristalizuojasi. Tai vadinama apoptoze (riebalinių ląstelių žūtis). Lipidinės ląstelės suyra ir yra pašalinamos iš organizmo per 4-6 savaites. Šis procesas yra galutinis ir negrįžtamas, jis vyksta lėtai, todėl neturi įtakos kraujo lipidų padidėjimui (cholesteroliui, trigliceridams). Gretimi audiniai (nervai, raumenys, kraujagyslės, derma, epidermis…) nėra pažeidžiami, nes jie yra atsparesni šalčiui. Gydymas yra neinvazinis, lokalizuotas ir ženkliai sumažinantis riebalus.

GYDYMO SRITYS

CRYOSLIM® galimos taikymo sritys:

  • pilvas
  • nugara
  • žąstai
  • kaklas
  • vidinės šlaunų dalys,
  • sėdmenys.

Taip pat CryoSlim® kriolipolizė  gali būti taikoma, norint užbaigti ar padailinti sritis, kuriose buvo atliktas riebalų nusiurbimas.

Šis gydymo būdas gali būti taikomas tik pacientams, kurie neturi ryškaus antsvorio.

REZULTATAS

  • Mažėja celiulitas
  • Mažėja gydomos zonos apimtis.

Taikant CryoSlim krioliplizę, liemens apimtis sumažėja iki 8 cm

Po vienos sesijos riebalinės raukšlės sumažėja 30% – 40% 

 

 

Kodėl būtent CRYOSLIM®?

Kriodo prisitaikantis korpusas užtikrina geresnį vakuumą, mažina cryodo atsiskyrimo riziką, išgauna didelę siurbimo galią.

2 kartus didesnė karščio ištraukimo galia garantuoja optimaliai efektyvų ir vienalytį šaltį. Todėl šaltoji koncentracija padidėja ir CRYOSLIM veikia jau nuo 0 ° C  ir išsaugo greta esančių audinių vientisumą.

Temperatūros kontrolė neleidžia “peršalti” audiniams bei kontroliuoja šalčio mažinimo greitį.

Temperatūrinis šokas. Gydymo pradžioje vyksta šildymo procesas.  Sušilusias ląsteles lengviau paveikti, todėl, lyginant su kitais įrenginiais, gaunami 10% geresni rezultatai.

Kontroliuojamas vakuumo stiprumas ir galia. Tai apsaugo pacientus nuo galimų hematomų ir leidžia pasiekti pačius geriausius rezultatus.

2 kriodų dydžiai. Didelis kriodas skirtas – pilvo sričiai, nugarai, klubams. Mažas kriodas – kaklui, rankoms, kojoms.

EXPERT programa  – galimas standratinių parametrų koregavimas.

Klinikiniai tyrimai

Susisiekite dabar