mail() has been disabled

Kriolipolizė su Cryoslim Hybrid®

Kas yra kriolipolizė?

Kriolipolizė – tai neskausmingas, neinvazinis gydymo metodas, kurio metu riebalinės ląstelės veikiamos šalčiu. Atliekama selektyvi liporedukcija ir lokaliai sumažinamos riebalinių ląstelių sankaupos

Technologijos veikimo principas

Riebalinio audinio ląstelės (adipocitai), yra labai jautrios šalčiui. Kai šios ląstelės veikiamos artima 0°C temperatūra, lipidai esantys adipocituose kristalizuojasi. Tai vadinama apoptoze (riebalinių ląstelių žūtis). Lipidinės ląstelės suyra ir yra pašalinamos iš organizmo per 4-6 savaites. Šis procesas yra galutinis ir negrįžtamas, jis vyksta lėtai, todėl neturi įtakos kraujo lipidų padidėjimui (cholesteroliui, trigliceridams). Gretimi audiniai (nervai, raumenys, kraujagyslės, derma, epidermis…) nėra pažeidžiami, nes jie yra atsparesni šalčiui. Gydymas yra neinvazinis, lokalizuotas ir ženkliai sumažinantis riebalus.

Cryoslim Hybrid®

Cryoslim Hybrid®  – inovatyvus įrenginys, skirtas kriolipolizės procedūroms atlikti, padedantis ženkliai sumažinti riebalų kiekį tose vietose, kur dietos ir sportas yra bejėgiai. Taip pat kriolipolizė  gali būti taikoma, norint užbaigti ar padailinti sritis, kuriose buvo atliktas riebalų nusiurbimas.

Cryoslim Hybrid® galimos taikymo sritys

 • pilvas
 • nugara
 • žąstai
 • vidinės šlaunų dalys
 • sėdmenys

Rezultatas

Mažėja gydomos zonos apimtis bei celiulitas.

Pagrindiniai klinikinių tyrimų rezultatai ( Henri Mondor, Créteil) glaustai:
–  per pirmąją sesiją pašalinama 39% riebalų (palyginimui „Coolsculpting“, nuo 17% iki 25%)
93% pacientų procedūros rezultatais liko patenkinti (palyginimui „Coolsculpting“: 73%)
90% pacientų grįžta naujai procedūrai (dėl ypač gerų rezultatų ir neskausmingumo)

 

Kodėl verta rinktis gydymą su Cryoslim Hybrid® ?

 • Tai pirmasis estetinis prietaisas, turintis dirbtinį intelektą USER ASSIST, o tai leidžia Cryoslim Hybrid® ištirti kiekvieno paciento kūną.  USER ASSIST sistema yra patentuota programinė įranga, galinti pajusti riebalų tekstūrą, tūrį ir sudėtį. Sesijos metu USER ASSIST koreguoja gydymo parametrus kiekvienam atvejui individualiai. Tokiu būdu kiekvienas pacientas gauna geriausią gydymą pagal jo kūno savybes;
 • Prisitaikantis antgalio korpusas užtikrina geresnį vakuumą, mažina jo atsiskyrimo riziką, išgauna didelę siurbimo galią, mažina šilumos patekimo į antgalį riziką.
 • Didesnė karščio ištraukimo galia. Dėl antgalyje esančių keturių šilumos ištraukėjų du kartus stipriau ištraukiama šiluma. Tai garantuoja optimaliai efektyvų ir vienalytį šaltį. Šalčio koncentracija padidėja ir Cryoslim Hybrid®  veikia jau nuo 0°C!!! taip išsaugodama greta esančius audinius, kurie yra labiau jautrūs šalčiui.
 • Temperatūros kontrolė neleidžia “peršalti” audiniams bei kontroliuoja šalčio mažinimo greitį.
 • Temperatūrinis šokas. Gydymo pradžioje Cryoslim Hybrid® taiko temperatūrinį šoką. Gydoma sritis sušildoma, ir riebalinės ląstelės yra lengviau pažeidžiamos. Dėl to vienos sesijos metu vidutiniškai pašalinama 30 – 40% riebalinio audinio, o tai yra apie 10% daugiau nei dirbant su kitais aparatais.
 • Kontroliuojamas vakuumo stiprumas ir galia. Tai apsaugo pacientus nuo galimų hematomų ir leidžia pasiekti pačius geriausius rezultatus.
 • 2 kriodų dydžiai. Didelis kriodas skirtas – pilvo sričiai, nugarai, klubams. Mažas kriodas – rankoms, kojoms.
 • Smūginė banga ir kriolipolizė sujungti į vieną įtaisą. Cryoslim Hybrid®  turi smūginių bangų pistoletą. Smūginės bangos suardo fibrozę, giliau esančius riebalus padaro paslankesniais. Dėl to riebalai lengviau patenka į antgalį, užtikrinamas puikus  sąlytis tarp kūno ir prietaiso, gaunami geresni rezultatai. Smūginė banga taip pat gydo apelsino žievelę, padidindama kolageno lygį.

Susisiekite dabar