Taikymo sritys

Endoret® PRGF® sėkmingai taikoma įvairiose medicinos srityse: estetinėje ir gydomojoje dermtologijoje, trichologijoje, odontologijoje, ortopedijoje - traumatologijoje, oftalmalogijoje, sporto medicinoje.

Endoret® PRGF® – plazmoterapija su augimo faktoriais – leidžia stimuliuoti ir pagreitinti regeneracijos bei atjauninimo procesus.

Senstant mažėja odos ląstelių fibroblastų aktyvumas, mažėja kolageno ir elastino skaidulų, tarpląstelinės medžiagos. Augimo faktoriai veikia fibroblastus, kas stimuliuoja kalogeno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę.

 Endoret® estetinėje dermatologijoje 

 • Odos būklei gerinti.  Endoret® skatina padidėjusį kolageno ir elastino išskyrimą. Tai lygina odą, suteikia jai standumo ir mažina suglebimą, oda tampa storesnė.
 • Raukšlėms mažinti. Taikant Endoret® skystąją plazmą, infiltruotose srityse raukšlės sumažėja. Mimikos raukšlės tampa ne tokios gilios. Taikant Endoret® gelį, modeliuojami veido kontūrai, mažinamos net ir labai gilios raukšlės.
 • Soliarinei elastozei mažinti. Įrodyta, kad, veikiant odą Endoret®PRGF®, mažinama soliarinė elastozė, kas daro įtaką odos atjauninimui.
 • Siekiant atstatyti odos drėgmę Endoret® infiltracija ženkliai padidina egzogeninės hialurono rūgšties gamybą, dėl to oda intensyviau drėkinama.

Galimos ENDORET procedūros taikymo sritys

 • ENDORET® atjauninimo procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.
 • Dirbant su ENDORET® technologija išgaunamas pakankamas plazmos, praturtintos augimo faktoriais, kiekis, todėl patogu atlikti kompleksines procedūras – veidas – kaklas – dekoltė – rankos.

Rekomenduojamas ENDORET procedūrų kursas

 • Rekomenduojamos 3 procedūros su 4 savaičių pertraukomis.
 • Norint išlaikyti efektą, procedūrą, priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo, reikia kartoti 1-2 kartus per metus.

Su kokiomis metodikomis drauge galima taikyti ENDORET

 

Frakcinė fototermoloizė – 2 sav. po/prieš ENDORET procedūras;

Paviršiniai pilingai – 10 dienų prieš ENDORET procedūras;

Giluminiai pilingai – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

IPŠ ( (angl. Intensive Puls Light – IPL) – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

Botulino terapija – 2 sav. prieš ENDORET procedūras;

Botulino mezzo injekcijos – 2 sav. po ENDORET procedūros;

Odos patempimas mezosiūlais – ta pačia procedūra arba 1sav. prieš ENDORET procedūras;

Nechirurginis veido ir kitų kūno sričių kontūrų formavimas injekciniais preparatais – audinių užpildais – po ENDORET procedūrų kurso;

Mezoterapijos procedūros – 2 sav. prieš ENDORET procedūras.

 

 

 

Endoret® injekcijos gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą, padeda plaukų folikulams aktyviai maitintis. Gydant plaukus Endoret® plazma, galima pasiekti puikių rezultatų

Endoret® poveikis plaukams

 • Stabdo plaukų slinkimą, retėjimą plikimą
 • Maitina plauko folikulą, gerina plauko struktūrą
 • Skatina plaukų augimą
 • Plaukai tampa labiau elastingi, blizga, mažiau lūžinėja.

Endoret® taikymo zonos

 • Esant endrogeninei alopecijai, injekcijos Endoret® dažniausiai daromos pakaušio ir smilkinių srityse.
 • Esant plaukų slinkimui – visoje plaukuotoje galvos srityje.
 • Norint pagerinti plaukų struktūrą, pamaitinti plaukus – visoje plaukuotoje galvos srityje.

Rekomenduojamas Endoret® procedūrų kursas

Jokia paslaptis, kad bet kokios injekcijos į plaukuotą galvos sritį yra sakusmingos. Todėl svarbu, kad trichologijoje Endoret®  kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekant kas 3-4 savaites.
Palaikomosios procedūros skiriamos individualiai, priklausomai nuo diagnozės. Esant chroniškam plaukų netekimui, skiriamas pakartotinis 3 Endoret® procedūrų kursas 1 kartą metuose.

Suderinamumas su kitomis metodikomis 

Endoret® plazmoterapija labai lanksti. Ją galima ir reikia taikyti drauge su kitomis metodikomis: aparatinėmis, injekcinėmis, taikant plaukų persodinimą. Esant kompleksiniam gydymui rezultatas tampa labiau išreikštas. Visos metodikos taikomos 5-7 dienos po Endoret® plazmoterapijos.

 

 

 

Endoret®(PRGF®) plazmos technologijos taikymas ortopedinėje chirurgijoje ir sporto medicinoje yra vienas iš efektyviausių klubo, kelio, stuburo ar kt. artrozių gydymo būdų. Taip pat jis taikomas lėtinių sausgyslių, raiščių ir raumenų traumoms gydyti bei greičiau atsistatyti po lūžių ar chirurginių intervencijų. Tai gali būti alternatyva rekonstrukcinei chirurgijai lėtinėms sausgyslių problemoms, ūmiems sausgyslių plyšimas, degeneraciniams sausgyslių plyšimams, raumens plyšimams.

Dirbant su Endoret®(PRGF®) technologija, plazma išskirstoma į frakcijas, todėl po vieno centrifugavimo galima išgauti šešias terapines formas – skystį, krešulį, fibrino membraną, kaulo transplantą, supernatantą bei gelį. Atsižvelgiant į norimus pasiekti rezultatus, paruošiama tam tinkamas produktas.

Endoret® PRGF® technologija taikoma tiek chirurginiu, tiek ambulatoriniu būdu, tiksliai vadovaujantis BTI Biotechnologijų Instituto taikymo protokolais.

Endoret® PRGF® yra vienintelė augimo faktoriais praturtinta plazmos technologija, kurios veiksmingumas yra įrodytas I lygio klinikiniais tyrimais.

Jos taikymas gali sulėtinti ligos progresavimą, sumažinti skausmą ir uždegimą, pagerinti paciento judumą ir gyvenimo kokybę.

ENORET (PRGF®) technologija – plazmoterapija su augimo faktoriais – suteikia įspūdingus ilgalaikius rezultatus daugelio dermatologinių ligų tokių kaip psoriazė, egzema, atopinis dermatitas gydyme.

Technologijos panaudojimas taip pat yra ypatingai efektyvus gydant lėtines odos opas bei kitokio pobūdžio žaizdas tokias kaip nudegimai ar chirurginės žaizdos.

ENDORET ® taikymas sumažina uždegiminį procesą bei skausmą, skatina naujo epitelio formavimąsi žaizdos plote. Plazma – aktyvi biologinė aplinka, turinti priešuždegiminį, nuskausminamąjį, antibakterinį poveikį. Jos gydomasis poveikis daug kartų sustiprėja dėl optimalios, mokslo įrodytos trombocitų koncentracijos ir kitų atsilaisvinančių biologiškai aktyvių junginių (augimo faktoriai, antimikrobiniai peptidai ir t.t.).

 Endoret® žaizdų gydyme

 • Žaizdų gijimo laikui optimizuoti – ši technologija akivaizdžiai pagreitina gijimo procesą, lyginant su kitais gydymo metodais. Autologinis fibrinas suteikia idealią terpę lokaliam augimo faktorių išsiskyrimui, atlikdamas matricos funkciją, palaikant naujas kraujo ląsteles ir suaktyvinant ląstelių migraciją sužeistame plote.
 • Uždegimui mažinti sumažina uždegiminį procesą bei skausmą, skatina naujo epitelio sluoksnio formavimąsi žaizdos plote;

Kas yra ENDORET GEL®

ENDORET GEL® – 100% autologinis bioaktyvus produktas, natūralus odos užpildas, naujausia Endoret® plazmos forma. Užpildas pagamaintas tik iš pacieto kraujo, skirtas raukšlių užpildymui, veido modeliavimui bei odos biostimuliacijai.

ENDORET GEL® taikymo rezultatai

 • Raukšlių užpildymas;
 • Veido modeliavimas;
 • Audinių regeneracija, odos biostimuliacija;
 • Geresnė epidermio / dermos struktūra;
 • Drėgnesnė, storesnė oda;
 • Skaistesnė, stangresnė bei elastingesnė oda;
 • Randų korekcija.

 

ENDORET GEL® savybės 

Autologinis – išgautas naudojant tik paties žmogaus kraują, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos;
Bioaktyvus – aktyvūs augimo faktoriai stimuliuoja nuosavo hialurono ir kolageno gamybą, pacientas gali džiaugtis sveikesne oda;
Didelis infiltruojamos medžiagos tūris – vienos procedūros metu išgaunama 3-6 ml infiltruojamos medžiagos, todėl galima kompleksiškai taisyti kelias zonas, visiškai natūraliai atlikti 3D veido modeliavimą, užpildyti pageidaujamas raukšles;
Didelis klampumas – galima užpildyti net ir gilias raukšles;
Lengvai paruošiamas – paruošimas užtruks tik 30 min, todėl pacientas nesugaiš daug laiko;
Universalus – galima paruošti skirtingų biomechaninių savybių (skirtingo klampumo) produktus atsižvelgiant į raukšlių gylį, norimą pasiekti rezultatą;
Puikiai integruojasi audiniuose – EndoretGel® natūraliai integruojasi į audinius, nemigruoja.

 

Kuo skiriasi ENDORET GEL® ir skystoji Endoret® plazmos forma

Skystoji Endoret® plazmos frakcija skirta odos biostimuliacijai, audinių regeneracijai skatinti, odos drėgmei, skaistumui elastingumui atstatyti.

ENDORET GEL®  turi tiek  visas plazmos savybes, tiek užpildų savybes. Jis ne tik skatina odą atsinaujinti, bet ir užpildo raukšles, didina odos apimtį, puikiai tinka veido modeliavimui, randų korekcijai.

Susisiekite dabar