mail() has been disabled

Tatuiruočių šalinimas su MagicPen

Per pastaruosius 20 metų ženkliai padaugėjo tatuiruočių, todėl natūraliai išaugo ir jų pašalinimo poreikis. Šiandien tatuiruotės atliekamos naujai sukurtais metodais, naudojami įvariaspalviai pigmentai, ištobulintos pigmento įvedimo adatos. Pigmentas per kelis mėnesius įsiskverbia į dermą, ir vis sunkiau yra jį pašalinti.
Yra nemažai būdų pašalinti tatuiruotes, tačiau dauguma jų reikalauja daug laiko ( iki 2 metų), veikia tik tam tikrą spalvų spektrą (daugiausia juodą, tamsiai mėlyną, raudoną ir oranžinę spalvą ir beveik jokių šviesių spalvų), yra pakankamai brangios. Be to, po gydymo gali likti randai.

 

Tatuiruočių šalinimas su MAGIC-PEN®  naudojant T.E.P.R. techniką

MAGIC-PEN®  yra Prancūzijoje pagamintas saugus ir patikimas medicinos prietaisas turintis FDA,  bei CE sertifikatus. Šis prietaisas sukurtas šalinti tatuiruotes, dirbant T.E.P.R. technika.

 

 

KAS YRA T.E.P.R. technika

T.E.P.R. – transepiderminė pigmento pašalinimo technika (The Trans Epidermal Pigment Release technique). Technikos iššūkis – pašalinti tatuiruotę nepaliekant jokio matomo ženklo, naudojant natūralius produktus. Tai nechirurginė ir pigi medicininė technika, kuri pašalina visas pigmento rūšis ir spalvas vos per keletą gydymo sesijų. T.E.P.R. pagrįsta atvirkštiniu tatuiravimui metodu. Ji atpažįsta tatuiruotės pigmentą kaip svetimkūnį, sukelia jo išsiskyrimą odos paviršiuje susidarant šašams.

MAGIC-PEN® gydymo PRIVALUMAI

  • Saugu
  • Mažiau skausminga
  • Mažiau brangu nei dirbant su kita įranga
  • Greičiau pasiekiamas rezultatas -reikia TIK 3-4 seansų
  • Veiksmingai šalinamos  visos pigmento spalvos
  • Trumpa gydymo procedūra
  • Naudojami natūralūs preparatai

Magic Pen® lengva valdyti. Jis naudojamas kaip tatuiruočių įrenginys, tik vietoj rašalo švirkščiamas natūraliai mūsų organizme esantis produktas – pieno rūgšties tirpalas.

TECHNOLOGIJOS VEIKIMO PRINCIPAS

Į odos epidermio sluoksnyje esantį tatuiruotės pigmentą MAGIC-PEN® prietaisu labai plona medicinine adata, susidedančia iš daug mikro-adatų, suleidžiamas specialus patentuotas pieno rūgšties skystis. Pigmentas su skysčiu sukreša ir išstumiamas į odos paviršių. Suformuojamas šašelis. Šašai subręsta ir natūraliai nukrenta kartu su tauiruotės rašalu.

Procedūros eiga

Tatuiruotė yra šalinama dalimis. Gydymui naudojamas trafaretas – tinklelis, kuriame yra 5 mm skylučių išpjovos, o kiekviena skylutė, išdėstyta maždaug 3 mm atstumu nuo kitos. Naudojant MAGIC-PEN® švirkštimo prietaisą ir adatas, į pažymėtas skylutes tiksliai įvedamas patentuotas MAGIC-PEN T. R. Pen tirpalas.
Per vieną sesiją galima gydyti daugybę mažų tatuiruočių. Tačiau kiekvienas gydymas neturi trukti ilgiau nei valandą.

TOLIMESNI GYDYMAI

Po pirmojo gydymo praėjus apie 8 savaitėms (priklausomai nuo odos tipo ir gebėjimo gyti), galima gydyti kitą tatuiruotės dalį, trafaretą dedant virš neapdorotų tatuiruotės sričių.
Vidutiniškai reikia 2 iki 5 seansų, kad būtų galima išnaikinti visą tatuiruotę.

Susisiekite dabar