mail() has been disabled

Šalčio technologijos – krioterapijos – efektyvumo mažinant riebalus tyrimas

Vidutiniškai 20–25 procentus viso moters kūno svorio sudaro riebalai, kurie yra skirstomi į du tipus – giliuosius ir poodinius. Būtent pastarieji yra itin sunkiai paveikiami įprastiniais metodais – dieta ar sportu –  tad dažnai norinčios jų atsikratyti ir praradę viltį moterys griebiasi chirurginių priemonių.

Kaip vis tik atsikratyti nepageidaujamų riebalų be chirurginio įsikišimo? Prancūzijos mokslininkai pristato tyrimą, kuris atskleidžia, jog kovoje su poodiniais riebalais tokiose tokiose probleminėse zonose kaip, pavyzdžiui, klubai ar šlaunys itin efektyvi priemonė yra šalčio technologija –krioterapija.

TYRIMO METODAS

Tyrime dalyvavo įvairaus amžiaus 53 pacientės, turinčios riebalų sankaupas ant klubų ir šlaunų.

Nei vienai iš jų niekada nebuvo atlikta jokia su riebalų mažinimu susijusi chirurginė procedūra, taip pat jos nebuvo vartoję jokių dietinių piliulių bent 1 metus iki tyrimo.

Rezultatai buvo fiksuojami praėjus 3 ir 6 mėnesiams po procedūros, atliktos su kriolipolizės aparatu CRYOSLIM®. Vertinimo metu buvo fiksuojami riebalų sankaupų ant šlaunų ties klubais apimties ir kūno masės indekso pokyčiai, atliekamas ultragarso tyrimas, žymimas procedūrų metu patiriamo skausmo lygmuo. Taip pat tyrimo dalyvės pildė anketas, kuriose pačios įvertino pasikeitimus.

TYRIMO EIGA

  • Krioterapija – šalčio terapija – buvo atliekama išskirtiniu CRYOSLIM® aparatu.
  • Visoms pacientėms buvo taikoma viena 55 minučių procedūra, kurios metu probleminės zonos – šlaunys ir klubai – buvo veikiamos −2 °C temperatūra ir –300 mbar slėgiu. Po jos kiekvienai buvo daromas 5 minučių energingas masažas. 
  • Procedūros metu ir po jos nebuvo naudojami jokie nuskausminamieji.
  • Iškart po procedūros pacientės galėjo užsiimti savo įprasta veikla.
  • Tam, kad tyrimo rezultatai atspindėtų tikrąją padėtį, visų pacienčių buvo prašoma per fiksuojamą laikotarpį nekeisti savo įprastų maitinimosi ir sporto režimų.

REZULTATAI

Po 6 mėnesių, pacienčių šlaunų apimtys vidutiniškai sumažėjo 5.63 cm, o poodinis riebalų sluoksnis ties klubais, matuotas ultragarsu, vidutiniškai 1.31 cm .

Pildytos anketos parodė, kad 93.75 procentai dalyvavusių yra patenkintos matomais rezultatais. Odos pakitimai, tokie kaip po procedūros atsirandanti hiperpigmentacija ar eritema, buvo pastebėta 8.33 procentams pacienčių, tačiau bet kokios žymės pranyko greitai ir be jokių ilgalaikių pasekmių.

Apibendrinant, tyrimo metu įrodyta, jog krioterapija (arba kriolipolizė ) su CRYOSLIM® aparatu yra efektyvi riebalų mažinimo technika, galinti būti alternatyva chirurginiam poodinių riebalų šalinimui.

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite dabar