mail() has been disabled

Amžiaus išdavikės: atjauninkite rankas su ENDORET®

Kosmetologijai ir plastinei chirurgijai pasiekus dabartinį lygį, spėti, koks yra moters amžius, iš jos veido sudėtinga – kur kas paprasčiau tai daryti nukreipus žvilgsnį į rankas. Būtent pastarųjų oda senti pradeda greičiausiai – jau maždaug nuo 25-erių, o atsiradę metų žymės – raukšlės, odos suragėjimas ar suplonėjimas, pigmentinės dėmės – yra sunkiausiai koreguojamos.

KODĖL RANKOS SENSTA SPARČIAU?

  • Rankoms skiriama mažiau dėmesio. Jeigu įėjusi į vonios kambarį paskaičiuotumėte, kiek turite priemonių, skirtų veido priežiūrai, ir kiek – rankoms, skaičius veikiausia skirtųsi kelis kartus. Veidą šveičiame, tepame kremais, dedame ant jo kaukes ir t.t. be progos, o štai rankoms lašelį kremo atseikėjam tik tada, kai jau pajaučiame tam tikrą diskomfortą – sausumą, šerpetojimą ir panašiai. Negana to, rankoms dažnai ne tik neskiriama papildomo dėmesio, bet nesirūpinama net elementaria jų apsauga – pavyzdžiui, plaunat indus ar šveičiant namus su cheminėmis priemonėmis, nemūvimos pirštinės.
  • Rankas dažniau veikia išoriniai faktoriai. Tai mūsų kūno dalis, kuri pridengta būna rečiausiai – net ir per žiemos speigus pasitaiko, kad žinutė telefone priverčia nusimauti pirštinę. Ir to pakanka, kad įvyktų nepataisoma žala – šaltis, vėjas, UV spinduliai geba labai greitai paveikti rankų odą.
  • Rankų oda turi mažiau riebalinių liaukų ir poodinių riebalų. Todėl rankos nuolat kenčia nuo drėgmės trūkumo.

KOKIOS YRA IŠEITYS?

Kremai, vonelės, masažai, pirštinės – tai prevencinės priemonės, kurias reguliariai naudoti yra būtina kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai.

O šalia viso to – atitolinti senėjimo procesą ar sumažinti jau esamas metų žymes siūlome pasitelkiant trombocitais praturtintos plazmos terapiją ENDORET® (PRGF®).

Kur kreiptis?

Pasirinkite miestą

Užsisakykite naujienlaiškį